Kız Bebek Yelek ve Elbise Örgü Modelleri

Kız Bebek Yelek ve Elbise Örgü Modelleri
5 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 83 kez okundu.

Bebeklerimiz dünyaya geldikten sonra, onlar için ne yapsak de giydirsek, ne diksek diye düşünürüz. Günümüzde hazır giyimde her şeyi bulabilirsiniz, ama biz anneler el emeği göz nuru örgüleri de çok severiz. Hem zamanımızı değerlendirmek, hem de ördüklerimizi sevdiklerimize giydirmek her zaman keyif verir.

Her gördüğünüz kıyafetin bebeğinize ne kadar çok yakışacağını hayal edersiniz. Bu soğuk kış günlerinde biraz da el beceriniz varsa ve örgü örmeyi seviyorsanız bebeklerimize yumuşacık yelekler ve elbiseler örmeye ne dersiniz? Tığ ile veya şiş ile örebileceğiniz birbirinden şık bebek yelek ve elbise modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Sitemizde sizlerin düşüncelerinize yeni ufuklar açmak, bebek yelekleri ve elbiseleri  arasından hem örmesi kolay ve zevkli, hem de görüntüsü güzel olan birkaç model seçtik. Bunlardan en çok beğendiklerinizi kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Hem bütçenize katkıda bulunmak,  hem  de el emeği göz nuru örgüler ile bebeğinizi kışın bu soğuk günlerinden koruyabilirsiniz.

Bebek yeleklerinde genellikle yakadan başlanılıp aşağıya doğru kollar kesildikten sonra etek örülmektedir. Yelek veya elbiselerin roba bölümü genellikle haroşa örülmektedir ama kol altından itibaren istediğiniz nakışı örgünüze uygulayabilirsiniz. Ve bu yelekler dikişsiz olduğu için bebeğinizi  hiçbir şekilde rahatsız etmeyecektir. Genellikle bebek yeleklerinde haroşa örgü kullanılmaktadır. Yaka, kol ve etek uçlarında haroşa ile örülürse hem yumuşak, hem de kenarlar kıvrılmaz ve çok da şık durur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git