Bugün yine bayanları giydiriyoruz. Soğuk kış günlerinde bayanların ayakları üşümesin. Harika Desa bayan çizme modelleri bu yazımızın konusu olacak.

Önce Desa bayan çizme modellerinin görsellerini bir inceleyelim.

Bundan önce Desa ürünleri üzerine sitemizde iki yazımız yayınlanmış. Bu yazılar; “DESA 2013 Bayan Deri Cüzdan Modelleri” ve “2013 Desa Bayan Terlik İlkbahar Yaz Koleksiyonu” başlıklarıyla sitemizde yer almış. Bu yazılarımızda Desa hakkında bilgilendirme yapmışız. Tekrar etmemek için hemen 2013 – 2014 sezonu Desa bayan çizme modellerine geçiyoruz.

Desa bayan çizme modelleri yepyeni ve trend tasarımlarıyla ve kalitesiyle müşterileriyle buluşmayı bekliyor. Hakiki deri çizmeler gerçekten güzel görüntüler sergiliyor. Desa bayan çizme modellerinde kısadan uzuna her boyda çizme bulmak mümkün. Desa bayan çizme modellerinde her çeşit deriyle karşılaşıyoruz. Süet deride nubuk deriye ham deriden rugana kadar deri çeşitliliği var.

Desa bayan çizmelerinde renk seçenekleri de düşündüğümüzden bol görünüyor. Yalnız bir olay dikkatimi çekti. Desa bayan çizme modellerinde genelde tek renk kullanılmış. Tabii kahve tonlarının çoğunlukta olduğunu söylemeden geçersek yanlış olur.

Desa bayan çizme modellerinde modern anlamda deri ve kumaş kombinasyonlarıyla modaya farklı bir yön verecek gibi görünüyor.

Desa bayan çizme modellerinin fiyatları 200 ile 600 lira arasında değişiyor. Yalnız Desa’nın bu güzelim bayan çizmelerini indirimlerde çok daha uygun fiyatlarla alacağınızı düşünüyorum. 70 – 80 liraya kadar düşen fiyatlar karşınıza çıkabilir.

Gerçekten kaliteli ve trend bir çizme sahibi olmak istiyorsanız mutlaka Desa bayan çizme modellerini satış reyonlarında görmenizi öneriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.669 kez okundu. Tarih: 25 Kasım 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.