2017 Kış Sezonu Greyder Bayan Çizme Modelleri

2017 Kış Sezonu Greyder Bayan Çizme Modelleri
30 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 82 kez okundu.

Birkaç gündür sitemize tanıtım yazamadık. Bugün bayan çizme modelleriyle tekrar başlıyoruz. Bu yazımızda Greyder 2018 -2017 Kış Sezonu Bayan Çizme modelleri üzerinde duracağız.

Önce 2018 – 2017 Kış Sezonu Greyder bayan çizme modellerinin görsellerini bir inceleyelim.

Bugüne kadar ayakkabı ve bot konusunda Greyder ürünleriyle ilgili dört tanıtımımız olmuş. Şu bir gerçek ki sitemizin istatistiklerine göre ayakkabı ve türevleri üzerine Türkiye’de en popüler markadır. Sitemizde Greyder ürünleri üzerine yaptığımız tanıtımlar şu başlıklarla yayınlanmışlar. “2018 Greyder Erkek ve Bayan Bot ve Ayakkabı Modelleri”, “2018 İlkbahar Yaz Greyder Bayan Babet Modelleri”, “2018 Greyder Yazlık Erkek Ayakkabı Modelleri” ve “Greyder Yazlık Bayan Ayakkabı, Sandalet Modelleri ve Fiyatları”.

Greyder markasının sahibi Kavsan Ayakkabı ilk ticari faaliyetlerine 1956’da başlamış ve 80’li yıllara kadar küçük atölyeler bazında üretim yapmıştır. 80’li yılların ortalarında hem uluslar arası piyasaya açılmak hem de iç talebi karşılamak için yeni bir fabrika kurarak hem ürünlerinin kalitesini hem de üretim miktarını yükseltmişlerdir. Kavsan Ayakkabı piyasaya önce Çapula markasıyla piyasada çok popüler oldu. 1987’deki krizde yeni bir marka ile yoluna devam etme kararı alarak Greyder markasını piyasaya sundu. Bugün Greyder Türkiye’nin en popüler ayakkabı markasıdır.

Gelelim 2018 – 2017 Kış sezonu Greyder bayan çizme modellerine. Kalitesinden şüphe edilmeyen Greyder markasının bayan çizme modelleri de muhteşem kalite ve trend tasarımlarla karşımıza çıkıyor. Zaten kalite Greyder bayan çizme görsellerinde bile kendini belli ediyor. Greyder bayan çizme tasarımlarında genelde uzun modellerin tercih edildiğini görüyoruz. Greyder bayan çizmelerinde gözlemlediğimiz bir başka özellik ise genel olarak sade tasarımların ön plana çıkmasıdır.

Greyder bayan çizme modellerinde epey değişik renk seçeneklerine rastlıyoruz. Renk olarak bayanları tatmin edecek seçenek mevcut görünüyor.

Bayanlar; gerçekten kaliteli popüler ve trend bir çizme sahibi olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden bir Greyder mağazasına uğramanızı öneriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git