Bugün yine bayanları şık bir şekilde giydirelim. Havaların iyice serinlediği şu günlerde güzel bir cekete kimse itiraz etmez. Bu yazımızda MGN bayan ceket modellerini ele alalım. MGN bayan ceket modeli görsellerini inceleyelim önce…

Bayan giyiminde sıra dışı bir trende sahip olan MGN özgün olmayı hedefleyen bayanların kimliğini bulduğu markalardan biridir. MGN bayan ceket modellerinde de tasarım özgünlüğü ve kaliteden ödün vermeyen MGN mükemmel ceketler üretmiş.

Muhteşem bir koleksiyon yaratan MGN’nin bayan ceketlerinde zengin renk ve model çeşitliliğini görüyoruz. Ceketlerde genelde kısa ve dar kesim modeller dikkati çekiyor. Süsleme detayı olarak çoğunlukla düğmelerden faydalanılmış. Bazı modellerde sıralı düğme gibi metal süslemelerine başvurulmuş.

MGN bayan ceketlerinde gördüğüm bir başka özellik, bayanları daha kadınsı göstermeleri. Değişik ve parlak renklerin ön plana çıktığı modeller çoğunlukta.

MGN bayan ceket modellerinin fiyatlarına gelince 80 ile 130 lira arasında değişiyor. Bu kaliteli ceketler için bu fiyatlar çok cazip. Hele bu ceketleri indirimlerde yakaladığınızda neredeyse yarı fiyatına ulaşabileceğinizi düşünüyorum.

Gerçekten özgün, şık, zarif ve kaliteli bir ceket edinmek istiyorsanız mutlaka bir MGN mağazasına gidip bu güzelim bayan ceketlerini görmelisiniz.

Her şey gönlünüzce olsun…Kategori: Genel Yazar: admin Yorum yapılmamış 796 kez okundu. Tarih: 8 Kasım 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.