Artık havalar iyice serinledi, yağmurlar başladı. Yağmurlarla beraber  sokakta ayaklarımızı düşünmeye başladık. Yağmurlu havaların en ideal giyeceği yağmur çizmeleri. Bu yazımızda Frisbee yağmur çizmelerini ele alacağız. Önce Frisbee yağmur çizmelerinin görsellerine bir bakalım.

Sonbaharın serin ve yağmurlu günlerinin keyfini güzelce çıkarmak için yağmur çizmelerine ihtiyacımız var. Yağmur çizmesinde Frisbee bir marka olarak popüler olma yolunda hızla ilerliyor.

Frisbee yağmur çizme modellerinde özgün ve trend olan tasarımlar dikkatimizi çekiyor. Frizbee yağmur çizmelerinin alt kısımlarının görüntüsü yağmur çizmesi özelliği gösteriyor. Üst kısımları ise normal çizmelerin görüntüsünü veriyor. Değişik desen ve tasarımda yağmur çizmeleri çok güzel modeller oluşturuyor.

Frisbee yağmur çizmesi modellerinde çok değişik renk seçenekleri mevcut. En açık renk beyazdan en koyu renk siyaha kadar her tonda çizme bulmak mümkün.

Frsibee yağmur çizmelerinin fiyatlarına gelince 120 ile 200 lira arasında değişiyor. Bu çizmeleri inderimlerde yakalarsanız 50 ile 90 lira arasında değişen rakamlarla edinebileceğinizi düşünüyorum.

Kaliteli trend ve şık bir yağmur çizmesi edinmek istiyorsanız kesinlikle satış reyonlarından Frisbee yağmur çizmelerini görmenizi öneriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.362 kez okundu. Tarih: 7 Kasım 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.