2018 – 2018 Sonbahar Kış FC Plus Erkek Hırka Modelleri ve Fiyatları

2018 – 2018 Sonbahar Kış FC Plus Erkek Hırka Modelleri ve Fiyatları
17 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 62 kez okundu.

Bayanları hırkalarla donattık kaç gündür. Erkekleri unutmadık elbette. Bugün de erkek hırka modelleri tanıtacağız. FC Plus erkek hırka modelleri bu yazımızın konusu. Önce FC Plus erkek hırka görsellerini inceleyelim.

FC Plus’u sitemize ilk olarak konuk ediyoruz. FC Group 33 yıldan fazla deneyimiyle erkek hazır giyim sektöründe hizmet veren bir şirkettir. Giyim markaları arasına önce FC Plus markasını ardından da Draft, Hector, Cuper, FC Luxury markalarını yaratarak farklı beklentileri karşılamayı amaçlamışlardır. FC Group son olarak FASHIONISM markasını da yarattığı markalara ekleyerek bir moda felsefesi oluşturma yolunda ileriye dönük adımlarla hızla gelişmektedir.

FC Plus erkek kazak modellerini ele aldığımızda kalite ve özgün tasarımlar hemen kendini gösteriyor. Bütün modellerde düğmeyi tercih ettiklerini görüyoruz. Bu da bize klasik bir çizgide olduklarını gösteriyor.

FC Plus erkek hırka modellerinde genel olarak ya tek renk ya da iki renk kullanılmış. Renkli desenli bir iki model de var. Koyu renklerin çoğunlukta olduğunu da söylemeliyim.

FC Plus erkek hırkalarının çoğu vücudu saran normal boyutta tasarlanmışlar. İçlerinden bazılarının hem uzun hem de bol modeller olarak dizayn edilmesi farklı hırka arayışında olanlara seçenek sağlama imkanı vermiş.

Sözün kısası %100 Türk sermayesi ile oluşturulmuş olan FC Plus markasının erkek hırkalarını satış reyonlarında kesinlikle görmenizi öneriyorum. Böylece çok değişik tarzlara hitap eden FC Plus erkek hırkası modelleri sizi trend giyime ulaştıracaktır.

FC Plus erkek hırka modellerinin fiyatları 80 ile 120 lira arasında değişiyor. Hem mağazalarda hem de online satış yapan internet sitelerinde indirimleri yakaladığınızda bu zarif ve şık hırkalara 40 ile 70 lira arasında fiyatlarla ulaşmanız mümkün görünüyor.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git