2018 – 2018 Sonbahar Kış Sezonu Cashhimi Bayan Abiye Çanta Modelleri

2018 – 2018 Sonbahar Kış Sezonu Cashhimi Bayan Abiye Çanta Modelleri
19 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 59 kez okundu.

Bayanlar özel toplantılarda ve gece hayatında abiye kıyafetlerin yanında özel abiye çanta konusunda çok hassastırlar. Çok özel çantalar ararlar. Hem trend olsun hem de lüks olsun isterler. İşte bu yazımızda bu özellikleri taşıyan bir markayı ele alıyoruz. Cashhimi abiye bayan çanta modellerini inceliyoruz. Önce Görsellere bir bakalım.

Cashhimi İstanbul Boğaziçi Üniversitesi’nde Uluslar arası ilişkiler okuyan Cenan Abas Sel’in oluşturduğu lüks bir markadır. Çantalarında yoğunlukla Türk Folklorunun izlerini görmek mümkün. Cashhimi markası başlangıçta hem Amerika’da hem de Türkiye’de müşterilere sunuldu. Özellikle el emeği ürünleri Swarovski kristalleri ile süsleyerek abiye bayan çantalarında lüksü yarattılar. Cashhimi abiye bayan çantaları Türkiye’de Beymen mağazalarında satılmaktadır. Tabii internet satış sitelerinden de temin edilebilir. Ama benim düşüncem Beymen mağazalarına gidip görerek almaktan yana…

Cashhimi abiye bayan çantalar birbirinden harika ve özgün tasarımlarla göz kamaştırıyor. Cashhimi abiye çantalarında işlevsellik de düşünülmüş. Bazı modellerde çok yönlülük dikkati çekiyor. Çantalarda detaylara ve hassas işçiliğe önem verilerek lüks standardı yükseltilmiş.

Cashhimi bayan aibye çantalarının en önemli özelliği çok tutulan egzotik derilerin çokça kullanılmasıdır. Timsah derisinden somon derisine kadar birçok deri çeşidinin kullanıldığını görüyoruz. Dünyaca ünlü Cashhimi çantaların İstanbul’da üretilmesi de kesinlikle söylenmesi gereken bir ayrıntı diye düşünüyorum.

Cashhimi bayan abiye çantalarının dünyanın jet sosyetesinin tercihi olduğunu söylersem sanıyorum ne kadar lüks olduklarını anlatmış olurum.

Çok kaliteli, şık, zarif ve lüks bir abiye çanta edinmek istiyorsanız Cashhimi abiye çantalarını mutlaka görmenizi öneriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git