Evlerimizde olmazsa olmazlarımızdan biri olan orta sehpalar, salonların dekorlarını tamamlamaktadır. 2013 yılı yeni model orta sehpa modellerinde beyaz lake sehpalar, ahşap sehpalar, dörtlü çok işlevsel sehpalar, fonksiyonel açılıp kapanan sehpalar, koyu kahve tonları ve camlı sehpa modellerini sayabiliriz.

Salonlarımız için orta sehpalarımızı seçerken özellikle işlevsel olmasına, koltuk takımımızın ve televizyon ünitesinin mobilyasına uymasına biz bayanlar çok dikkat ederiz. Aldığımız her eşyanın sadece bir kenarda durmasını değil,  işlevsel olmasını, rahat kullanım özelliğine sahip olmasını, dayanıklılığını ve göze hoş görünmesini isteriz.

Klasik tarzda döşenmiş salon mobilyamız varsa orta sehpamızı da kesinlikle klasik modeller arasından seçmemiz gerekir ki salon kombinimiz tamamlansın. Şayet modern ve rahat bir salon takımımız varsa tercih edeceğimiz orta sehpamızdaha spor, daha rahat çizgilerden oluşan camlı veya lake beyaz modeller arasından seçebiliriz. Salonumuzda rengi ve canlılığı seviyorsak koltuklarımızın rengine zıt renklerden oluşan orta sehpa modellerini de tercih ederek ortamı biraz hareketlendirebiliriz.

Görsellerimizde sizlerle paylaştığımız gibi orta sehpalar oldukça değişik dizayn edilmiş, çekmeceli, camlı, klasik, kare, yuvarlak, açılan fonsiyonel modeller gibi geniş çeşitliliği sahiptir. Bu birbirinden güzel 2013 yeni sezon orta sehpa çeşitlerini Lazzoni, Tekzen, İstikbal, Doğtaş, İkea, Tepe Home, Tarz Mobilya gibi ünlü mobilya mağazalarında bulabilirsiniz, kaliteyi ve şıklığı yaşarken evinizde kendi zevkinizi ve tarzınızı yaratabilirsiniz.

Salonda köşe koltuk takımınız varsa kare veya yuvarlak büyük orta sehpalar özellikle çok şık ve modern bir hava katacaktır.Kategori: Dekorasyon, Genel, Mobilya Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.307 kez okundu. Tarih: 17 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.