Dünya markası Adidas 2013 koleksiyonu ile sizlerin bedenini sarmaya, sizi sporun şıklığı ile buluşturmaya hazır.
2012 yılını bitirmeye ramak kalan şu günlerde; 2013 yılına girmeye hazırlanırken Adidas tüm spor kıyafetleri ile yeni yıla yeni koleksiyonu ile girmeye hazır.
2013 trendlerini gözler önüne seren Adidas hazırladığı yeni modelleri ile sizlerle buluşmaya hazır.
Spor kıyafetler rahatlık ve sağlıktır. Kumaşı, kesimi, tenimize verdiği rahatlık ve yumuşaklığı ile her zaman en sağlıklısını, rahatını ve şık olanını seçeriz.
2013 yılı yeni sezon ürünleri ile Adidas; Eşofman takımları, tek alt eşofmanlar, tek ceket üst eşofmanlar, sporda kullandığımız badiler, spor ayakkabıları ve daha bir çok spor malzemesiyle renk renk, model model sizlerin kullanımıza hazır.
Markada Adidas diyenler, Adidas’ın rahatlığı ve şıklığını bilenler 2013 koleksiyonuna kesinlikle göz atmalı, diyoruz ve sizler için küçük bir araştırma yaptık.
Her zaman üzerine giyebileceğiniz bir Adidas Crohome T-Top Ceket 65,50 TL’dan, Adidas Ess 3 S Wv Pt Oh eşofman altı 59.00’dan, Adidas Ess 3 S Kn Suit eşofman takımı 146,70 TL’dan Adidas Spor Mağazalarında bulabilirsiniz.
2013 yılı yeni sezona ait Adidas Spor kıyafetleri arasından seçtiğimiz görsellerden kendinize yakışacak ten renginize ve zevkinize uygun renk ve modeli seçerek spor salonunun en şık kişisi siz olun.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.639 kez okundu. Tarih: 3 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.