Bugün şu ana dek tanıtım yazısı yazamadık. Gece oldu madem biz de bayan gece elbiseleri üzerine bir tanıtımla başlayalım. Bu yazımızda ADL bayan gece elbiselerini ele alalım.

Önce Adl gece elbisesi modellerini görelim.

Bugün ilgimi çeken bir başka konu da sitemizde bugüne kadar ADL hakkında hiç tanıtım yapmamışız. ADL’yi nasıl atladık şaşırdım. Bu yazıyla birlikte ADL üzerine birkaç tanıtım yapmalıyız diye düşünüyorum. ADL’yi bilmeyen yoktur. O yüzden ADL hakkında genel tanıtım yapmıyorum.

1992’den bugüne kadar ADL öyle hızlı gelişti ve tanındı ki değil Türkiye bir dünya markası oldu. Adl trendin, lüksün ve kalitenin adı oldu yirmi yılı aşkın bir sürede.

Adl gece elbiseleri kaliteli görüntüleriyle bütün bayanların cazibesini ortaya çıkarma iddiasında. Bu iddiada haklılar da. Çünkü modelleri görünce ben de hak verdim ve çok beğendim ADL’nin gece elbisesi modellerini.

ADL gece elbiselerinde öyle özgün ve öyle güzel tasarımlar var ki hepsini buraya koyamamanın üzüntüsü içindeyim.

Gece elbisesi almayı düşünen bayanlar kesinlikle buraya alabildiğimiz modellerle yetinmeyip hiç vakit kaybetmeden bir ADL mağazasına gidip o güzelim elbiseleri mutlaka denemeliler. ADL’nin gece elbiselerini sırtlarına geçirdiklerinde kesinlikle çıkarmak istemeyecekler.

Bayanlar haydi ADL mağazalarına…

Her şey gönlünüzce olsun…

Sonraki yazımız ADL bayan pantolonları üzerine…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 935 kez okundu. Tarih: 19 Ağustos 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.