2018 Alfemo Yatak Odası Takımları

2018 Alfemo Yatak Odası Takımları
6 Ekim 2013 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Son günlerde giyim kuşam üzerine birçok yazı yazdık. Bugün de mobilya ile başlayalım. Bu yazımızda Alfemo ürünlerini ele alalım. Alfemo Yatak Odası takımlarını ele alıyoruz.

Alfemo yatak odası takımları ile ilgili görsellere bir göz atalım önce…

Sitemizde Alfemo ürünleri hakkında ilk defa tanıtım yapıyoruz. Alfemo hakkında genel bir bilgilendirme yapalım.

Alfemo Mobilya 1997 yılında ticari faaliyetlerine başladı. Çok kısa zamanda ülke genelinde tanınıp tutulan bir marka haline geldi. Bu hızlı gelişme özgün tasarım ve kaliteli üretim anlayışıyla sağlandı. Altmış bini kapalı olmak üzere  iki yüz bin metrekarelik bir üretim alanına sahip fabrikası ile günümüzün son nesil teknolojisini kullanan Alfemo’nun hem üretimi hem de müşterilerine ulaşma ağı hızla artıyor. Bugün ülke geneline yayılmış 150’den fazla bayisi ile Avrupa ve Asya ülkelerinde 60’tan fazla concept mağaza ve 105 satış noktası ile muşterilerine çok daha yakın bir duruma gelmiştir Alfemo.

Alfemo yatak odası takımlarına gelince hepsi birbirinde özgün tassarımlarıyla harika modeller . Evlerimizin özel yaşam alanı olan yatak odalarının en güzel en zarif ve yaşanabilir alanları olması için Alfemo yatak odası takımları ile ideal dizayn edilebilirler.

Genelde açık renklerin tercih edildiği modellerin yatak odalarımızı daha ferah ve romantik göstereceğine kuşku yok.  Dikkatimi çeken bir nokta Alfemo yatak odası takımlarının gardrop kapaklarının görününlerinin asimetrik dizayn edilmesi oldu. Aslında geometrik şekillerle yeni tasarım üretmek gerçekten çok sınırlı oluyor. Gardrop kapaklarının görünümlerini asimetrik tasarlayarak hem göze hoş gelen bir görünüm kazandırmışlar hem de böylece tasarım zenginliği katmışlar.

Yeni evlenecekler ya da yeni bir yatak odası edinmek isteyenlere önerim Alfemo yatak odası takımlarını görsünler ki son nesil teknoloji ile üretilen kaliteli ve özgün tasarımlı bir yatak odası sahibi olma şansı yakalasınlar…

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git