Ne zamandır çocuklarımızla ilgili tanıtım yapmamıştık. Bugün sizlere Türkiye’nin bebek modasında lider markalarından biri olan Andy Wawa’nın kız elbiselerini tanıtacağız. Önce Andy Wawa kız bebek elbiselerini görelim.

Çok hoş ve güzel olan kız bebek elbiselerini gördünüz. Şimdi marka olarak Andy Wawa’yı marka olarak kısaca anlatalım.

Andy Wawa 2005 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda Türkiye’nin bebek giyim sektörünün lider markaları arasına girmekle kalmamış uluslar arası bir şirket konumuna gelmiştir. Çoğu Türkiye’de olmak üzere 150’den fazla bayi ve 6 Wawahouse ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Andy Wawa üretimine iplik aşamasından başlayıp kumaş üretimi ve giyim eşyalarının üretimine kadar devam ettirerek tam bir marka garantisi sunan firmadır. Ürünlerinin üretiminde kullandığı malzemelerin %90’ı doğal ürünlerdir. Bu yüzden Andy Wawa bebek giyim ürünlerinin sağlıklı olduğunu söyleyebiliriz.

Andy Wawa kız bebek elbiseleri çok güzel ve rengarenk bebeklerimizi çok şirin gösterecek elbiseler. Pamuk ipliğinden dokunmuş kumaşlarla üretilmiş kız bebek elbiseleri hem çocuklarımızın hareketlerini rahatlatacak hem de annelerin gönüllerini fethedecek.

Andy Wawa kız bebek elbiselerinin fiyatları 40 lira ile 120 lira arasında bir bant aralığında değişiyor. Fakat indirimleri yakaladığınızda 20 ile 50 lira arasında bir fiyatla alabilirsiniz.

Bebeğinizin rahat etmesini ve sağlığını düşünüyorsanız kesinlikle Andy Wawa satışı yapan bir mağazaya gidip kız bebek elbiselerinin yumuşaklığını, şıklığını kalitesini görmelisiniz…Kategori: Bebek Elbiseleri, Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.134 kez okundu. Tarih: 21 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.