2018 Atkı ve Bere Modelleri

2018 Atkı ve Bere Modelleri
24 Kasım 2012 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Sıcak evimizde keyifli kış akşamları geçirirken bir eğlencedir örgü örmek.

Kışın en soğuk günleri yaklaşırken kartopu oynayıp kardan adam yaptığımız günlerde giyeceğimiz cıvıl cıvıl rengarenk atkı ve berelerimizi örmeye başladık.  2018’ün olmazsa olmazı en moda renkler: şarap rengi, bordolar,  mürdümler, morlar ve vazgeçilmez pastel tonlar… Öreceğimiz atkılarımızda da bu renkleri unutmadık tabi. Kışın iç karartan gri havasına inat cıvıl cıvıl örgü bereler ve atkılarla sarınıp renklendireceğiz sokakları.

Bu sene düz örgülerin ve farklı renklerin bir arada kullanıldığı örgülerin yanı sıra tek renk ve kendinden motifli atkı ve bereler çok çıkacak karşımıza. Takip ettiğimiz moda dergilerinde de sokaklarda da bol bol karşılaşacağız.

Çocuklar içinse kurallar pek fazla değişmedi, bol renkli çocuk bere ve şapkaları, çocuk atkıları göreceğiz yine bu sene. Elinizde az miktarlarda kalan renkli örgü yumaklarınız varsa hemen içlerinden en canlı beş rengi seçerek etrafınızdaki en sevimli ufaklığa enine çizgili bir atkı örüp her bir çizginin içine de iğne iplikle bir kelebek yapabilirsiniz=)

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git