2018 Baharlık Kız Çocuk Yelek Modelleri

2018 Baharlık Kız Çocuk Yelek Modelleri
20 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Dünyalar güzeli şirin kız çocuklarını her zaman giydirmek çok zevklidir. İlkbaharın serin ve ılık günlerini yaşadığımız şu günlerde artık kışlık giysiler kabanlar montlar çıkarıldı, daha hafif giysiler aramaya başladık. Kız çocukları için birbirinden şık, birbirinden neşeli bu bahar aylarında ve yaz akşamlarının serinliğinde giydirebileceğiniz yelek modellerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Biraz el becerisi ve bir tuma yün ile birbirinden şık bu 2018 kız  bebek yelek modellerinden örebilir ve keyifle giydirebilirsiniz.

Hepsini örmek çok keyifli, hem örerken eğlenecek, hem de örgü bitip çocuklarınıza giydirdiğinizde mutlu olacaksınız. Kimi uğur böcekli, kimi papatyalarla, kimi mantarlarla süslü bu şık kız bebek yeleklerini bu bahar günlerinde rahatlıkla çocuklarınıza giydirebilirsiniz.

Ördüğünüz bu yelekleri hayal dünyanızı da kullanarak; isterseniz süslü düğmeler, taşlar ve kurdeleler ile süsleyebilir, daha da şık ve gösterişli hale getirebilirsiniz. Örgüde ajur ve örnek yapmayı bilmiyor olabilirsiniz, düz örgü ile ördüğünüz bir yeleği aplikler ve hazır satılan nakışlı işlemeler veya kemerler ile çok şık bir yelek haline getirebilirsiniz.

Etiketler:

2018 Baharlık Kız Çocuk Yelek Modelleri Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. yasemin dedi ki:

    oyyyy modeller çok tatlı kırmızı yelegin modeli de çok güzel

Sayfa başına git