Dış giyim kadar iç giyim de çok önemlidir.
İç çamaşırlarımızı seçerken çok hassas davranmalıyız. Çünkü iç çamaşırlarımız direk tenimize temas etmektedir. Seçtiğimiz çamaşırlarımız kaliteli, rahat, yumuşak ve kullanışlı olmalıdır. Tabi ki bunun yanı sıra hem kaliteli hem de bütçemize uygun olması gerekmektedir.
Bu yıl da; Nü İç giyim, NBB, Ten Lingerie, Zeki Triko, La Senza gibi markalar 2013 yılında da modada ve kalitede öncülüğünü sürdürmektedir.
Özellikle bayanlar iç giyimlerine çok önem verirler, neden mi; çünkü artık iç giyimde özellikli çamaşırlar bulmak mümkün.
2013 yılında da bayanların vücutlarını daha güzel gösterecek özelliklerde iç çamaşırları üretilmektedir. Danteller, şifonlar, satenler tercih edebileceğiniz tüm renklerde aradığınız her çeşit iç giyim bulunmaktadır.
Balenli çamaşırlar, vücudunuza şekil veren bodyler, Push-up destekli sütyenler, balenli sütyenler, korseler, stringler, balensiz sütyenler, babydoller, şekil veren bodyler, gecelikleri ve jartiyerli takımları sayabiliriz.
Vücut tipinize göre ihtiyacınız olan çamaşırı almanız gerekmektedir. Örneğin vücudunuza şekil veren bodyleri seçtiğinizde fazla kilolarınızdan dolayı iç çamaşır iziniz kıyafetinizin üzerinden görünmeyecek, sizi daha seksi daha çekici yapacaktır.
Push-up destekli veya balenli sütyenler ise göğüslerinizi daha düzgün daha seksi gösterecektir.
Güzelliğinize güzellik katacak iç çamaşırlarına ait birkaç görseli sizlere fikir vermesi açısından paylaşıyoruz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.605 kez okundu. Tarih: 2 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.