2018 Bayan Valiz ve Seyahat Çantası Modelleri

2018 Bayan Valiz ve Seyahat Çantası Modelleri
4 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 30 kez okundu.

Yaz tatiline çıkmaya hazırlandığımız bu güzel Temmuz günlerinde 2018 modası bayan valiz ve seyahat çantası çeşitlerini sizlere sunmak, en şık en güzel valiz modellerini paylaşmak istedim. Bayanlar her yönüyle renkli kişiliklerine valizleri ile de 2018 yazında damgasını vuruyorlar. Genellikle valizleri taşımak her zaman sıkıntılıdır. İki günlük bir tatil için bile içine tıka basa doldururuz. Bunun için de valizlerde tekerlekli ve taşınması kolay modelleri tercih etmek gerekiyor. Şayet yurt dışı seyahate hazırlanıyorsak mutlaka fiber sert valizleri tercih etmeliyiz.

2018 modası bayan valiz ve seyahat çantaları oldukça renkli ve günün modasını yansıtıyor. Bizleri yormadan tüm istediğimiz kıyafetlerimizi içine koyabileceğimiz, hele ki deniz mevsimi için bir de küçük boy valiz hazırlayabileceğimiz modeller olmalı. Biz bayanlar için en az üç boy valiz olmalı diyorum. En büyük boy valize kıyafetlerimizi ve ayakkabılarımızı, orta boy valize deniz kıyafetlerimizi, havlularımızı ve diğer deniz malzemelerimizi, en küçük boy seyahat çantasına ise makyaj malzemelerimizi koyabiliriz.  Fiyatlarını düşünerek sakın gözünüz korkmasın, alacağınız valizlerinizi yıllarca rahatlıkla kullanacağınız için ister taksitle, ister peşin oldukça uygun fiyatlardan sahip olabilirsiniz.

Valizlerin tekerlekli olması ve boy boy olması biz bayanlar için ayrı bir güzellik, çünkü valizlerimizi seyahat esnasında üst üste koyarak çok rahat bir şekilde zorlanmadan taşıyabiliriz. Kısa bir iş seyahatine gidiyorsanız, taşıması kolay olan omuzdan askılı küçük seyahat çantalarını da tercih edebilirsiniz.

Sizler için görsellerimizde de paylaştığımız 2018 en şık bayan valiz modellerine dilerseniz hep birlikte göz atıp, alışverişinize almak istediğimiz valiz ve seyahat çantası modellerini belirleyerek çıkabilirsiniz.

Pembe, turuncu, kırmızı, puanlı, kelebekli, leopar ve zebra desenli bayan valiz ve seyahat çantaları bu yıl trendi oluşturuyor. Demiştim bayanlar hem çok renkli hem de çok zevklidir diye. En güzel valiz ve seyahat çantalarından dilediğiniz boyda model ve renklerden oluşan seti alarak tatilinize yanınızda götüreceğiniz giysilerinizi kısıtlamadan rahatlıkla yerleştirerek yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Keyifli ve güzel bir tatil geçirmeniz dileğimle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git