2018 Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı

2018 Bebek Patik Modelleri ve Yapılışı
23 Mart 2013 tarihinde eklendi, 38 kez okundu.

Bahar gelecek, geliyor derken yaz geldi. Havalar soğuktan serine serinden sıcağa doğru geçti. Yaz günlerinin serin yaz akşamlarında bebeklerinize yumuşacık yünlerden veya merserize iplerden örülmüş birbirinden şık bir o kadar da inci, kurdele, ponponlarla süslü bebek patikleri örebilirsiniz. Bebek patiklerini inceleyince hepsine hayran kaldık, hepsi birbirinden renkli ve cıvıl cıvıl.

Biz sizler için 2018 bebek patik örneklerini özenle inceledik ve özenle seçtik. Buradan sizlere sunalım istiyoruz.

Sizlerle birlikte 2018 ilkbahar ve yaz modası  bebek patik modellerini görsellerimizde paylaştık. Dilediğiniz model ve renkten bebeğinizin cinsiyetine göre birkaç çift kolaylıkla örebilirsiniz.

Görüyorsunuz; motiflisi, fiyonklusu, iplisi, ipsizi, kelebeklisi, güllüsü ne ararsanız. İstediğiniz modeli ve motifi oluşturmak elimizde… Eğer örmeyi bilmiyorsak internette yapacağımız ufak bir araştırmayla bu motifleri yapmayı öğrenmek çok kolay. Ama en güzeli de anneanneler ve babaanneler zaten size böyle bir iş bırakmazlar, onlar büyük bir keyifle görsellerimizde paylaştığımız birbirinden şık 2018 modası bebek patiklerinden torunlarına öreceklerdir.

Dünyalar tatlısı bebeklerimize el işi göz nuru, hem de bütçenize yük getirmeden yelek ve hırkalarıyla bir örnek birbirinden şık bebek patikleri örebilirsiniz.

Kız veya erkek bebeğinize pembe ve mavi dışında soft renkler ve neon renklerden birbirinden şık bu bebek patiklerinden ister tığ ile ister şiş ile örebilir, üzerlerini inciler, kurdeleler, işlemeler, düğmeler ile daha da şık ve ilgi çekici hale getirebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git