Şu sıcak ramazan günlerini evlenecek gençlerimiz iyi değerlendirebilir. Sokaklardaki, mağazalardaki yoğunlukların biraz azaldığı bu günlerde ev kuracak arkadaşlar ev eşyalarını tamamlamak için bu fırsatı değerlendirebilirler. Biz de size yardımcı olabilmek için Bellona Mobilyalarını tanıtmak istiyoruz. Bu yazımızda Bellona Koltuk takımlarını ele alacağız. Önce Bellona koltuk takımlarını bir görelim.

Bellona 1997’den beri faaliyet gösteren sektörün lider kuruluşları arasında bir markadır. Bellona’nın ana üretim bölgesi Kayseri Organize Sanayi bölgesidir.

Bellona, zaten kalitesinden şüphe etmediğimiz bir marka. Bu yüzden koltuk almada tercih listemizin ilk sıralarında olmalı. Bellona koltuk modellerinde çeşitlilik düşündüğünüzden çok fazla.

Bellona koltuklarında her anlayışa uygun modeller var. Klasik modellerin yanında modern modeller de mevcut.

Bellona koltuk modellerinde renk ve kaplama seçenekleri de sizi tatmin edecek miktarda. Kumaş kaplamaların yanında deri ya da sentetik kaplamalı koltuklar da dikkati çekiyor.

Evlenmeye niyetlenip evlerini döşemeyen genç arkadaşlar ve evlerindeki koltukları yenilemeyi düşünenler bu ramazan günlerinde size oruçlu olduğunuzu unutturacak ve zamanın nasıl geçtiğini bile fark ettirmeyecek koltuk bakma işine Bellona’dan başlamanızı öneriyorum.

Dilediğiniz mobilyayı bulmanız dileğimle kalın sağlıcakla…

Sonraki yazımız Bellona yatak odası takımları üzerine olacak…Kategori: Dekorasyon, Genel, Mobilya Yazar: admin Yorum yapılmamış 837 kez okundu. Tarih: 12 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.