2018 Bellona Yemek Odası Takımları

2018 Bellona Yemek Odası Takımları
13 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Önceki yazılarımızda Bellona mobilyalarını tanıtmaya başlamıştık. Önce Bellona Bellona koltuk takımlarını ardından Bellona yatak odası takımlarını ele almıştık..

Bu yazımızda da Bellona yemek odası takımlarını ele alacağız.

Önce Bellona yemek odası takımlarını bir görelim.

Bellona’ya ait size sunduğumuz bütün görsellerde kombinasyon güzelliğini ve tasarım orijinalitesini görmüşsünüzdür. Bellona yemek odası takımlarında da her detay düşünülmüş. Bütün parçalar birbiriyle uyumlu ve hepsi birlikte çok güzel dizayn görüntüsü sergiliyorlar.

Bellona yemek odası takımlarıyla evlerinizi daha zevkli ve daha oturulabilir huzurlu ortamlar haline getirebilirsiniz.

Bellona’nın yemek odası takımları bundan önce ele aldığımız Koltuk takımları, yatak odası takımları ile de bir bütünlük sağlıyor. Size sunduğumuz görsellere verdiğimiz isimler Bellona’nın verdiği orijinal isimlerdir. Bellona’nın bütün takımları karşılaştırıldığında isimlerinden de anlaşılacağı üzere aynı seriler bütün takımlarda üretilmiş. Mesela “Anatolya” modeli hem koltuk takımlarında hem yatak odası takımlarında hem de yemek odası takımlarında mevcut. İsterseniz bütün takımlarınızı aynı seriden oluşturabilirsiniz.

Bellona yemek odası takımlarıyla; aileniz, dostlarınız ve arkadaşlarınızla birlikte neşe ve huzur içinde afiyetle yemekler yemeniz dileğimle…

Sonraki yazımız Bellona Bebek ve Genç Odaları üzerine olacak…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git