Önceki iki yazımızda Beymen erkek takım elbiselerini ve yeni sezon mini etek modelleri üzerinde durmuştuk. Yine Beymen’le devam ediyoruz. Bu yazımızın konusu Beymen yeni sezon bayan şort modelleri. Önce 2013 Beymen yeni sezon şort modellerine bir bakalım.

Beymen’in kalitesini gördükçe tanıtımına devam etmemek olmaz dedim ve bu yazımızda da Beymen yeni sezon bayan şort modellerini sunmaya karar verdim.

Foto galerimizde Beymen’in bayan şortlarından bir kısmını gördünüz. Beymen mağazalarında çok daha fazla seçenek bulacağınıze eminim.

Beymen yeni sezon bayan şortlarını incelediğimizde kullanılan kumaş kalitesi ve çeşitliliği bizi şaşırtıyor. Jeandan kumaşa, ketenden deriye kadar birçok kumaş seçeneği karşımıza çıkıyor.

Yeni sezon bayan şortlarında genelde vücuda oturan modeller çoğunlukta. Bu modeller bayanların daha güzel görünüm kazandığı modeller oluyor.

Beymen bayan şortlarında renk özgürlüğü ise düşündüğünüzden daha çok. İster tek renk ister rengarenk şort seçmek tamamen sizin zevkinize kalıyor.

Şu sıcak yaz günleri tam şort giyme zamanı. Bu fırsatı kaçırmamak için en kısa zamanda bir Beymen mağazasına uğrayıp birbirinden şık ve zarif şortları edinmenizi öneririm. Böylece Beymen lüksünü de çevrenize yansıtmış olursunuz.

Bu arada Beymen büyük indirimlerinin başladığını da tekrar hatırlatayım.

Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 520 kez okundu. Tarih: 25 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.