fbpx

2018 Bigblue Erkek Mont Modelleri ve Fiyatları

2018 Bigblue Erkek Mont Modelleri ve Fiyatları
27 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 64 kez okundu.

Dün, artık havalar serinliyor diyerek Bigblue bayan kazak modelleri’ni sizlere tanıtmıştık. Bugün de Bigblue erkek mont modellerini inceleyelim.

Önce Bigblue erkek mont modellerini görelim.

Dünkü Bigblue bayan kazak modellerini ele aldığımız yazıda marka olarak Bigblue’nin genel tanıtımını epey detaylı olarak yapmıştık. Bu yazımızda tekrara düşmemek için genel tanıtıma gerek duymuyoruz.

Bigblue erkek mont modellerine bakalım. Bigblue erkek mont modellerinin tasarımlarını incelediğimizde hemen hepsinin parlak ve kabarık olduklarını görüyoruz. Bu yönüyle baktığımızda bu kış üşümeyeceğimiz kesin görünüyor. Bigblue erkek montlarının çoğunda fermuar ön planda görünüyor. Bazı modellerde hem düğme hem fermuar birlikte kullanılmış.

Yine Bigblue erkek montlarının çoğunun çok cepli olduklarını görüyoruz. Bazı modellerin trençkotu andırdığını da söylemek zorundayım.

Bigblue’nin erkek mont modellerinin renklerine baktığımızda genelde siyah, kahverengi gibi renklerin tonları daha çoğunlukta kullanılmış.

Bigblue erkek montlarının fiyatlarına gelince 80 ile 180 lira arasında değişen geniş bir fiyat bandında dolaşıyor. İndirimleri yakaladığınızda Bigblue erkek montlarını 40 ile 90 lira arasında temin edebileceğinizi düşünüyorum.

Mont ihtiyacı olan erkeklerin satış reyonlarında Bigblue erkek mont modellerini görmelerini öneririm.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git