2018 Bulldozer Erkek Bot Modelleri

2018 Bulldozer Erkek Bot Modelleri
3 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

Önceki yazımızda Bulldozer bayan bot ve çizme modellerini tanıtmıştık. Bulldozer ürünlerinin tanıtımına devam edelim. Bu yazımızda da Bulldozer erkek bot modelleri üzerinde duralım.

Önce Bulldozer erkek bot modellerini gözden geçirelim.

Bulldozer bayan bot ve çizme modellerini ele aldığımızda dediğimiz gibi kendine özgü bir stille karşımızda Bulldozer erkek bot modelleri de. Sanki güç ve kudreti simgeliyor gibi bir görünüşleri var. Bulldozer botlarda hem fonksiyonellik hem de sportif şıklık kendini iyice gösteriyor.

Tasarım ve model çeşitliliğinin düşündüğümden fazla olduğunu gördüm. Bayan modellerinde olduğu gibi genelde kalın ve ham deri kullanılmış görüntüsü hakim. Yalnız bayan botlarında gördüğümüz kürk ayrıntısı erkek botlarında pek görünmüyor.

Bulldozer erkek botlarında da bayan botları gibi uzun bağcıklar çoğunlukta kullanılmış. Bağcık çeşitliliği de az değil hani. Botların renklerine gelince Bulldozer’in kendi tarzının bir görüntüsünü verircesine koyu renklerin değişik tonları şeklinde görüyoruz.

Özellikle okulların birkaç güne kadar açılacağını da düşünürsek hem çocuklarınıza hem de kendinize iyi birer bot almanın tam zamanı. Özellikle çocuklarımızın ayaklarının emin ellerde olmasını istiyorsanız Bulldozer bot modellerini kesinlikle öneriyorum.

Kalın sağlıcakla, her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git