2018 Celal Birsen Şemsiye Modelleri

2018 Celal Birsen Şemsiye Modelleri
7 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 28 kez okundu.

Gökyüzünün griye bürüdüğü yağmurlu bir günde bahar renkleriyle kombinlenmiş, şık bir şemsiye içimizi ısıtır.
2017 – 2018 sonbahar kış sezonunda Celal Birsel şemsiyeleri sağlamlığı, kalitesi, şıklığı ve kişiye özel tasarımları, baston ve kantanan modelleri ile yine dikkat çekiyor.
Kendi ismi Marka olan Celal Birsen; 2009 yılında yağışlı bir günde, aracıyla yaptığı bir trafik kazasında hayata veda etmiştir. Dünyanın en büyük Şemsiye Fabrikasının başına Rahmetli Celal Birsen’in oğlu Recep Birsen geçmiştir. Babasının ismiyle kurulan ve şemsiyede dünya markası olan Celal Birsen ismini devam ettirmektedir.
Celal Birsen şemsiyeleri ; renk, model, tasarım ve sağlamlığı ile dünya çapında isim yapmış olup; 56 ülkeye ihracat yapmaktadır.
Şemsiyelerde bu sene ise siyah beyaz puantiyeliler, fırfırlılar, leopar desenliler, gökkuşağı renkleri, beyaz, sarı mavi, lila gibi tüm pastel ve canlı renkler kullanılmıştır.
Şemsiye her yağmurlu karlı havada bizi kurtaran bir eşyamızdır. Kışın nasıl üzerimize paltomuzu, montumuzu, beremizi giyiyorsak, hepimizin yanında da bir şemsiyesi muhakkak bulunur.
Şemsiye ne kadar sizlere basit ve sıradan bir eşya gibi gelse de; yağmurlu ve karlı havalarda, güneşin sizleri fazlasıyla yaktığı havalarda sizlerin şıklığını tamamlayan en önemli koruyucu bir aksesuardır.
Genellikle çantamızda taşıdığımız veya yağmurlu havalarda elimize alıp çıktığımız şemsiyelerin kaliteli olmasını, güzel kumaşlardan seçilmiş olmasını, tellerinin sağlam olmasını ve iki günde elimizde dağılıp bozulmasını istemeyiz. Onun için de şemsiyemizi seçerken kaliteyi aramalıyız.
Türkiye’de en büyük pazara sahip olan Celal Birsel şemsiyeleri 2017 – 2018 sonbahar kış sezonunda da önceki yıllarda olduğu gibi yine en çok tercih edilecek aksesuarlardan.
Celal Birsel şemsiyelerinde; kişilerin zevklerine ve giyim tarzlarına göre tasarlanan çeşitli renk ve desenlerle birlikte kıymetli taşlar da kullanılmaktadır.
2017 – 2018 Celal Birsel şemsiye koleksiyonundan; renk, desen ve modelleri hakkında sizler için birkaç örnek sunuyoruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git