fbpx

2018 Christian Dior Sonbahar Kış Bayan Gece Elbisesi Modelleri

2018 Christian Dior Sonbahar Kış Bayan Gece Elbisesi Modelleri
12 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 68 kez okundu.

Bugün dünyanın en ünlü ve lüks markalarından biri olan Christian Dior ürünlerine değineceğiz. Christian Dior bir marka olarak kozmetikten aksesuara, giyime kadar birçok dalda ürün üretiyor. Biz bu yazımızda 2018 Christian Dior Sonbahar Kış bayan gece elbisesi modelleri ele alıyoruz. Önce bu koleksiyondan seçtiğimiz görselleri inceleyelim.

Christian Dior faaliyetlerine başladığı 1905’ten bu yana bir dünya markası olmayı hep sürdürmüştür. Dior’un popülaritesi sürekli artmış ve bugün dünyanın modasına yön veren bir marka olmuştur. Christian Dior ister kozmetik ürünleri, ister aksesuar ürünleri isterse giyim ürünleri olsun kalite ve trend olma konusunda bütün dünya markalarına yön veren bir markadır.

Bu yazımıza konu ettiğimiz 2018 Christian Dior Sonbahar Kış bayan gece elbisesi modellerine gelince bu koleksiyondaki ürünler içinden sadece gece elbiselerinde örnekler seçtik. Christian Dior defilesinin resimlerinden seçtiğimiz örnek görseller zarifliği ve şıklığı ile göz kamaştırıyor. Bu modeller trend olmayacak da başka hangi modeller trend olacak.

Christian Dior’un bu koleksiyonundaki gece elbiselerinin çoğunda straplez modeller dikkatimizi çekiyor. Ayrıca asimetrik kesimler de çoğunlukta görünüyor. Elbiselerde kullanılan kumaşlarda transparan parçaların sıkça kullanılması dikkat çekiyor.

Christian Dior koleksiyonundaki bayan elbise modellerinde renk olarak canlı ve parlak renklerin çoğunlukla tercih edildiğini görüyoruz.

Gece elbisesi edinmeyi düşünen bayanlara model seçiminde fikir vereceği düşüncesindeyim. Bu modelleri dikkatle incelemenizi öneriyorum.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git