2018 Confetti Banyo Halıları

2018 Confetti Banyo Halıları
16 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 51 kez okundu.

Bundan önceki yazımızda Çanakkale Seramik Banyo Fayans Modelleri üzerinde durmuştuk. Çanakkale Seramik ürünleriyle döşenmiş bir banyoya da güzel ve kaliteli banyo halıları gerekir düşüncesiyle sizlere Confetti Halı’nın banyo halılarını tanıtmak istiyoruz. Önce Confetti Halı’nın banyo halılarına bakalım.

Confetti Halı çok eskilere dayanan iplik üretim tecrübesini de arkasına alarak 1994’te banyo halıları üretmeye başladı. Kısa zamanda sektörün lider markaları arasında anılmaya başladı. Başarılı gelişmesinin ardından yurt içi satışlarının yanında ihracata da başladı.

Confetti Halı kendi dinamizmi içinde sürekli yatırımlarla ve yeni nesil dokuma makineleriyle 2007 yılında Düzce Fabrikasını da devreye soktu. Böylece Türkiye’de bir ilk olan aynı anda 16 renk baskı yapabilen teknolojiyi de faaliyete sokmuş oldu.

Confetti Halı’nın ürettiği banyo halıları kaymaz tabanlı, yıkanabilir, alerji yapmayan ve renkleri solmayan çok kaliteli halılar.

Confetti Halı’nın ürettiği banyo halıları özgün ve çok orijinal tasarımlarıyla banyonuzu hem size hem de başka gözlere çok güzel gösterecektir. Confetti Halı banyo halılarını ister tek parça ister birden çok parça olarak alarak ihtiyacınız kadar alabilirsiniz.

Confetti banyo halılarının fiyatlarına gelince kalitesine, ebatlarına ve parça sayısına göre 25 liradan başlayıp 200 liraya kadar değişen bir fiyat aralığında karşımıza çıkıyor.

Şunu da hatırlatalım Confetti Halı Türkiye genelinde 100’den fazla yetkili satış bayisi vardır. Yani Confetti banyo halılarına her yerde kolayca ulaşabilirsiniz.

Banyonuzu gönlünüzce döşeyebilmeniz dileğimle sağlıcakla kalın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git