Önceki yazımızda 2013 Cottonmood bayan bluz modellerini tanıtmıştık. Cottonmood bayan kıyafetlerini tanıtmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da 2013 Cottonmood bayan elbiselerini tanıtıyoruz. Sizlere önce Cottonmood bayan elbise modellerini sunalım.

Giyim sektörünün önde gelen markalarından olan Cottonmood bayan elbise modellerinde de harikalar yaratmış. İstediğiniz her ortamda giyebileceğiniz şık ve zarif Cottonmood bayan elbiseleri tam size göre.

Cottonmood bayan elbiseleri çeşitlilik açısından zengin. Uzun, kısa hangi model ararsanız var. Elbiselerde çok renklilik ve doğa desenleri ön plana çıkıyor. Bu da Cottonmood’un bayan elbiselerine ayrı bir güzellik katıyor.

2013 Cottonmood bayan elbise modellerinde özgün tasarımlar göz dolduruyor. Cottonmood’un bu güzel elbiselerinden edinmek istemez misiniz?

Cottonmood bayan elbiselerinin fiyatları ise 55 lira ile 110 lira arasında değişiyor. Tabii sezonların indirimlerini hesaba katarsanız ki her zaman indirim var zaten, indirimli olarak 15 lira ile 35 lira arasında fiyatlarla edinebilirsiniz.

Cottonmood bayan elbise modellerini mağazalarda mutlaka görmenizi öneriyorum…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 665 kez okundu. Tarih: 14 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.