Özellikle bayanların etek giymekten daha çok pantolon giymeyi sevdiği kış aylarında, rahat hareket etmelerini sağlar.
Sizlerin adına Defacto 2013 yılı modası trend pantolonları araştırdık.
Pantolonda kumaş çok önemlidir. Oturup kalktığımızda pantolonumuzun diz yapmaması, esnememesi, ütülü pantolonlarda ütüsünün bozulmaması, dikişinin düzgün olması, üzerimize oturması gibi püf noktalar vardır ve pantolon alırken bunlara dikkat etmeliyiz.
Defacto mağazalarında; 2013 yılında her renk kot pantolonlarda skinny modeller yerini almış, kumaş pantolonlarda ise genellikle düz paça, üzerinize oturan modelde pantolonlar tercih ediliyor.
İş yerinize uygun olarak giyinmeniz gerektiğinden; daha resmi bir kurum ise kumaş pantolonları tercih etmelisiniz. Düz paça bir pantolonun üzerine uygun renkte bir gömlek ve ceket ile çok şık bir kombin elde edebilir, aynı zamanda da şık ve saygın bir görüntüye sahip olabilirsiniz.
Kot pantolon giymeyi tercih edenler ve bunu kendi tarzları olarak benimseyenler için Defacto’da bu yıl vitrinlerde yerini alan skinny modelleri görebilirsiniz.
2013 sonbahar ve kış sezonunda da rahat giyimi ön planda tutan Defacto; hemen hemen her rengi bulunan, spor giyim olarak benimsenen kot pantolonlardaki skinny modelleri genellikle özel iş yerlerinde çalışan gençlerimiz ve üniversite öğrencilerimiz tercih etmektedirler.
2013 modasını sizin için takip eden Defacto; size uygun olan bir pantolonu Defacto mağazalarında 30 liradan başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 856 kez okundu. Tarih: 6 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.