2018 Deri Ceket ve Mont Modelleri

2018 Deri Ceket ve Mont Modelleri
4 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 67 kez okundu.

2018 Yılında Yine Deri Montlar Moda
Hepimizin sonbahar ve kış aylarında bir deri monta ihtiyacı vardır ve dolabımızda olmazsa olmazlardandır.
2018 Yılı Deri mont modellerini, renk ve çizgilerini sizler için araştırdık. Deri montlar genelde bele oturan, önden fermuarlı, yaka modelleri tercihe göre değişen, ancak bu yıl zımbalı modeller çok moda.
Bir deri mağazasına uğramanız, size kesinlikle 2018 yılında şıklığınıza şıklık katacak ve tarzınızı ortaya koyacaksınız.
Deri montlar; isyan, asi, çılgın, genç, tarz, çekici ve çok enerjik bir kişiliği ortaya koyar. Soğukların başladığı şu günlerde 2017 yılı sonlarında 2018 yılı koleksiyonlarına bir göz attık.
Deri her yerden alınmaz. Alınan derinin yumuşak hamur gibi ve ince olması derinin kalitesini ortaya koyar. Elinizin içine aldığınızda bir kumaşı buruşturur hissi vermelidir.
Bunun için de şayet ulaşabiliyorsanız dericilerden, deri imal eden kişilerden birebir kendiniz derinizi alıp, bunu kendi terzinize, modacınıza istediğiniz modelde diktirebilirsiniz.
2018 yılı modelleri güzel ve kaliteli deri montunuzu; oyuncu Arda Turan’ın ve Paris Hilton’un reklamlarında oynadığı Defacto’dan alabilmenizin yanı sıra, Derimod’dan ve Desa’dan da alabilirsiniz.
2018 yılı deri ceket ve mont fiyatları 350 TL. ile 800 TL arasında bulunmaktadır. Bütçenize ve tarzınıza uygun olanı her zaman size daha çok yakışandır.
Deri mont ve ceketlerde 2018 yılında yine siyahlar gözde olmak üzere taba, kahve, kırmızı tonları, sarı ve yeşil renkler kullanılmıştır.
Deri montunuzun altına uygun renkte bir çizme, ve deri eldiven ile ne kadar şık, ne kadar stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabileceğinizi düşünerek araştırmalarımıza bir göz atmanızı istedik.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git