2018 Diesel Erkek Jeans Modelleri ve Fiyatları

2018 Diesel Erkek Jeans Modelleri ve Fiyatları
31 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 73 kez okundu.

Diesel 2018 yılında da son moda jeansları ile kaliteyi ve şıklığı bir arada yaşamayı seven erkeklerin ilk sırada tercih ettikleri marka olmayı başardı.

Kısaltılmış olarak bildiğimiz ve tanıdığımız Diesel SpA; İtalyan kökenli olup; 1978 yılından günümüze hizmet veren dünyaca ünlü bir giyim markasıdır.

İtalyan kesim pantolonlar, İtalyan modası gömlekleri hep duymuşsunuzdur. Diesel SpA da İtalyan. Gençlere hitap eden bir markadır, genellikle 18 ve 35 yaş arası kadın ve erkekleri giydirir.

Renkli giyim tarzıyla, model ve çizgileriyle gençlerin tercih ettiği Diesel; 3500 çalışanı ile bir çok dünya ülkesinde de adını duyurmuş olup,  spor giyimde ve çocuk giyiminde de adından söz ettirmektedir.

Kurulduğu tarihte tüm dünyaya adını duyurmayı amaç edindiğinden firmanın isminin her dilde telaffuzu kolay olsun diye seçilerek Diesel konulmuştur.

Genellikle genç kesimin kullandığı ve tercih ettiği Diesel aynı zamanda sizlerin hayatına parfümü ile de eşlik etmektedir.

Dünya çapında ismini duyurmuş olan İtalyan asıllı Diesel’den almış olduğunuz kot pantolonlar hem vücut hatlarına  uygunluğu, hem de sağlam kumaş kalitesi ve dikişiyle sizlerle buluşuyor.

Gençlerin 2018 yılında da tercih ettiği model model kot pantolonları sizlerin adına araştırdık. 2018 yılı modası ve çizgilerini taşıyan Diesel erkek kot pantolon modelleri arasında bir görsel hazırladık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git