Bir önceki yazımız erkek giyimi üzerindeydi. Bu yazımızda da erkek giyimi üzerinde duracağız. Dockers erkek gömlek modellerini tanıtmak istiyoruz.

Önce Dockers erkek gömlek modellerini görelim.

Dünyanın önde gelen giyim markalarından biri olan Dockers’i sitemizde ilk defa ele aldığımız için kısaca tanıtalım.

Dockers’in tarihçesine baktığımızda çok eskilere dayanıyor. İlk olarak 1853 yılında giyim sektörüne giriyor. O tarihten itibaren dünya çapında büyümeye başlayan firma 1986’dan itibaren Dockers marka adıyla yoluna devam ediyor.

Dockers’in üretim anlayışı kendini müşterinin yerine koyarak ona göre üretim yaparak ihtiyaçları karşılamak olarak belirlenmiştir.

Dockers erkek gömlek modellerine baktığımızda kaliteli sağlıklı kumaşlardan üretilmiş özgün tasarımlarıyla kendine gösteren harika modellerdir. Bu gömlekler erkekleri daha şık, zarif ve daha erkeksi gösterecek özgünlüktedir.

Dockers erkek gömlek modellerinde özellikle çizgili ve kareli mödeller daha çok görünüyor. Bu renklilik de erkekleri daha spor gösteriyor.

Dockers erkek modellerinin fiyatları 70 lira ile 100 lira arasında değişiyor. Fakat ister mağazalardan ister internet satış sitelerinden yapacağınız alış-verişlerde indirimleri takip ederseniz Dockers erkek gömlek modellerini 25 lira ile 60 lira arasında bir fiyatla edinebilirsiniz.

Dünyanın lider giyim markalarından biri olan Dockers’in erkek gömlek modelleri ile Ramazan bayramı için kendinize güzel bir giyim kombinasyonu oluşturabilirsiniz.

Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 748 kez okundu. Tarih: 24 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.