2018 Duşa Kabin Modelleri ve Fiyatları

2018 Duşa Kabin Modelleri ve Fiyatları
25 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 70 kez okundu.

Evlerimizin banyoları artık günümüzde evimizin en şık ve en kullanışlı mekanları arasında yerini almıştır. Güne sağlıklı, neşeli ve zinde başlamak için sabah uyandığımızda doğru duşa gireriz. Peki banyolarımızın temizliği, duş alırken etrafın ıslanmaması önemli değil mi? Tabi ki ev hanımları için çok önemli, duş aldıktan sonra dönüp banyoyu temizlemek yine terlemek ve yorulmak demektir.

Ayrıca; yaz günlerinde düğünler de öne çıkmaktadır. Düğün hazırlıkları içinde öncelikle evlerimizin dekorunu yenilemeye başlarız. Banyolarımız da çok önemli olduğu için banyolarımızı da yenileriz. Eskiyen banyolarımızı yeni sezon ve kullanımı oldukça rahat duşa kabinler ile yeniden yapılandırıyoruz. 2018 yeni sezon rahat ve kullanışlı duşa kabin modellerini sizlerle görsellerimizde paylaşıyoruz.

Banyolarınız için duşa kabin modelleri oldukça farklı, desenli camlar, banyonuzun şekline göre köşeye yerleştirilebilen ve çok az yer tutan duşa kabinler, şeffat veya buzlu camlı duşa kabinler evlerinizin havasını değiştirecektir. Banyolarınızı yenilemeden önce Koçtaş ve Praktiker duşa kabin modellerini görmenizi öneririz.

Ayrıca; duşa kabinler günümüzde oldukça teferruatlı, banyonuza uygun renklerde ve çok lüks modelleri de bulunan duşa kabinleri hem bütçenize hem de banyonuza uygun olanı seçebilirsiniz. Masaj yapan, müzik sistemi olan modelleri ile de duşunuzu alırken sauna keyfini de yaşayabilir, banyolarınızı evinizin en zevkli köşesi haline getirebilirsiniz.

Sadece 90×90 cam duşa kabin modelleri ortalama 300 lira fiyatlardan başlamaktadır. Küvetinizi de yenilemek veya küvet ve duşa kabini birlikte almak istiyorsanız ortalama 600 lira fiyattan montajını yaptırabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git