2018 Eldiven Modelleri

2018 Eldiven Modelleri
4 Aralık 2012 tarihinde eklendi, 41 kez okundu.

Eldiven kullanmak soğuktan korumanın yanında aynı zamanda bir tarz ve stil sahibi olduğunuzu ortaya koyar, güzel ellerinizin gizemini arttırır.
Omuzlarınızın açıkta kaldığı şık dekolte bir gece kıyafetinizi dirseklerinize kadar gelen uzun dantel veya tül bir eldiven ile tamamlayabilirsiniz.
Yine 2018 yılında kesik ve parmaksız yün veya deri eldivenleriniz ile de kot ve spor kıyafetlerinizi çok şık bir şekilde tamamlar, stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz.
İşte 2017 yılının sonlarına yaklaşırken artık soğuk, yağmur derken kar yağmaya başladı. Geçmiş yıldan çekmecenizde duran bir çift eldiveniniz yoksa bu kışın soğuğundan nasıl korunacaksınız, ellerinizi kim ısıtacak, sizler için mağazaları, AVM leri gezdik, araştırdık.
2018 yılı koleksiyonunda vitrinleri bu yıl deri ve zımbalı renk renk eldivenler süslüyor.
Örneğin; siyah bir deri ceket giydiğinizde kırmızı tonu veya pembe bir eldiven ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Geçmiş yıllarda da moda olan parmaksız, şapkalı kilim desenli eldivenler 2018 yılında da yine mağazalarımızın vitrinlerinde. Atkı ve berenize uygun eldivenler her zaman şık güzel bir görüntüye ve sizleri de sıcacık tutmaya yeterli.
Eldivenlerinizi Beymen, Collezion, Derimod, İpekyol, Zara, Park Brawo, gibi ünlü mağazaların yanı sıra, el becerinizi kullanarak atkı ve bereniz ile birlikte kendiniz de örebilirsiniz.
Sıcacık bir 2018 yılı geçirmeniz dileğimizle, sizler için bir koleksiyon hazırladık.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git