Eldiven kullanmak soğuktan korumanın yanında aynı zamanda bir tarz ve stil sahibi olduğunuzu ortaya koyar, güzel ellerinizin gizemini arttırır.
Omuzlarınızın açıkta kaldığı şık dekolte bir gece kıyafetinizi dirseklerinize kadar gelen uzun dantel veya tül bir eldiven ile tamamlayabilirsiniz.
Yine 2013 yılında kesik ve parmaksız yün veya deri eldivenleriniz ile de kot ve spor kıyafetlerinizi çok şık bir şekilde tamamlar, stil sahibi olduğunuzu ortaya koyabilirsiniz.
İşte 2012 yılının sonlarına yaklaşırken artık soğuk, yağmur derken kar yağmaya başladı. Geçmiş yıldan çekmecenizde duran bir çift eldiveniniz yoksa bu kışın soğuğundan nasıl korunacaksınız, ellerinizi kim ısıtacak, sizler için mağazaları, AVM leri gezdik, araştırdık.
2013 yılı koleksiyonunda vitrinleri bu yıl deri ve zımbalı renk renk eldivenler süslüyor.
Örneğin; siyah bir deri ceket giydiğinizde kırmızı tonu veya pembe bir eldiven ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.
Geçmiş yıllarda da moda olan parmaksız, şapkalı kilim desenli eldivenler 2013 yılında da yine mağazalarımızın vitrinlerinde. Atkı ve berenize uygun eldivenler her zaman şık güzel bir görüntüye ve sizleri de sıcacık tutmaya yeterli.
Eldivenlerinizi Beymen, Collezion, Derimod, İpekyol, Zara, Park Brawo, gibi ünlü mağazaların yanı sıra, el becerinizi kullanarak atkı ve bereniz ile birlikte kendiniz de örebilirsiniz.
Sıcacık bir 2013 yılı geçirmeniz dileğimizle, sizler için bir koleksiyon hazırladık.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.018 kez okundu. Tarih: 4 Aralık 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.