2013 yılı kış aylarında soğuk ve karlı kış günlerini yaşarken saçlarımız da bu soğuk ve kuru havalardan etkilenmekte.

2012-2013 yılında saç renklerini podyumlarda izledik. Mankenlerimizin saç renkleri ve modelleri konusunda biraz bilgi sahibi olduk. 2013 yılında da saç renklerinde pek bir değişiklik yok.

Önceki yıllarda olduğu gibi yine sarı ve platin saçlar modasını devam ettiriyor.  Özellikle sarı saçlara atılan küllü ton saça doğallık ve çok hoş bir hava veriyor. Saç rengine ve modeline önem veren her bayan 2013 yılı saç renkleri hakkında kesinlikle bilgi sahibi olmalıdır.

2013 yılı en son moda saç renkleri hakkında hazırladığımız görsellerimizi sizlerle paylaşmak istedik.

Televizyon Dizisi Muhteşem Yüzyıl’da izlediğimiz Hürrem’in saç rengi 2013 yılında da çok rövaçta. Bakır rengi ten renginizle de uyum gösteriyorsa zaten görüntü mükemmel oluyor. Parlak ve canlı bir saç rengi. Yeter ki ten renginizle uyum göstersin. Saçlarınız ışıl ışıl olmalı, mat ve sönük saçlarınız olursa her zaman kötü bir görüntü elde edersiniz.

Sizler için 2013 saç renkleri ile ilgili bir görsel hazırladık ama saç renkleri hakkında boyaların numaralarını belirtmedik. Dilerseniz bir katalogdan veya  kuaförünüzden istediğiniz tonda saçınızın boyanması ve aralarına ışıltılar atılması için yardım alabilirsiniz.

2013 yılında genellikle altın kahve, altın kumral, bakır, kahverengi , sarı ve siyah saç renkleri moda. Küllü renkler 2013 yılında fazlaca kullanılmakta, ama diyoruz ki kesinlikle ve kesinlikle ten renginizle saç renginizin uyumlu olması gerekiyor.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.549 kez okundu. Tarih: 6 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.