Yaz mevsimi yaklaşıyor. Tabi ki düğün ve nişanlar da havaların güzelleşmesiyle birlikte hat safhada. Tesettür giyimli genç kızlarımız nişan kıyafetlerini aldıktan sonra türban modelleri hakkında düşünmeye başlarlar. Türban günümüzde çok şık ve çok çeşitli modellerde bağlanmaktadır. Hele ki 2013 yılı türbanlı nişan başlarında incilerle süslenmiş modeller, çiçek işlemeler, alna konulan taşlardan işlenmiş taçlar birbirinden ilginç birbirinden güzel ve trend modeller.

Sizlerle bu güzel birlikteliğe evliliğe ilk adımın atıldığı eşe dosta nişanın duyurulduğu törende birbirinden güzel 2013 tesettürlü türban nişan başları ile görsellerimizi paylaşmak istedik.

Nişan tuvaletinize uygun türban modellerinden yapılan türbanlı nişan başları işlemeleri, çiçekleri ile sizlere bu güzel gününüzde çok farklı bir hava katacak.

Her yerde türban başı hazırlayan kuaförler bulunmaktadır. Tabi türban modelini enseden mi toplanacak, topuk gibi mi hazırlanacak, yoksa çiçeklerle incilerle mi bezenecek siz belirleyeceksiniz.

Nişanlanan genç kızlarımızın hayatlarının başlarındaki çiçekler kadar bahar tazeliği ile geçmesi dileklerimizle.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 6.122 kez okundu. Tarih: 7 Mayıs 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.