Hayatınızın bu önemli aylarını en güzel en şık kıyafetler ile geçirin.

Vücudunuzun gün günden değiştiği bu günlerde kendinizi daha rahat ve daha güzel hissetmenizi sağlayacak renk renk, model model ünlü giyim markalarının elbiseleri ile kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafetin bebeğinizi sıkmaması gerekir, bu dönemde hem rahat ve bol olan kıyafetler giymelisiniz, hem de bu kıyafetleriniz ile çok şık olabilirsiniz.

Hamilelik döneminizde gideceğiniz bir davette, düğünde veya bir yemekte giyebileceğiniz birbirinden şık kıyafetlerden sizlere bir görsel hazırladık.

Birçok ünlü giyim mağazası hamile giyimine özen göstermekte, kendine özgü stil ve modelleri ile birbirinden şık kıyafetleri siz hamilelere sunmaktadırlar.

Ünlü markaların hamile giyim reyonlarında bulabileceğiniz birbirinden güzel pantolon, buluz, elbise, tunik veya jileden oluşan konbinleri kendi zevkinize göre seçebilir ve günün modasını takip edebilirsiniz.

Tabi ki ayakkabılarınızı vücudunuzun kendi ağırlığınızdan daha fazla bir ağırlık taşıdığını düşünerek düz modeller arasından seçmelisiniz.Kategori: Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 2.387 kez okundu. Tarih: 17 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.