2018 En Yeni Arzum Küçük Mutfak Aletleri

2018 En Yeni Arzum Küçük Mutfak Aletleri
27 Şubat 2013 tarihinde eklendi, 32 kez okundu.

Bayan arkadaşların ev işleri çok zamanlarını alır. Ev işlerinin çoğunu da mutfak ve yemek işleri tutar. Ev işleri ve yemek yapmak yardımcı araçlar olmazsa hem çok zor olur hem de çok zaman alır.

Bize ev işlerinde yardımcı olan küçük ev aletleri üreten firmalardan Türkiye’nin lideri olan Arzum firmasını tanıtmayı düşünüyorum. Türkiye’de en kaliteli ve en kullanışlı küçük ev aletlerini üretmektedir Arzum firması.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret AŞ’nin ticaret hayatına atılması Kolbaşı ailesinin 1953 yılında Güney İthalat Kolektif Şirketi’ni kurmasıyla olmuştur. Kolbaş ailesi 1966 yılında “Arzum” adını bir marka olarak tescil ettirerek küçük ev aletleri pazarının odak noktası olma yolunda ikinci adımı atmışlardır.

Arzum günümüzde Türkiye’de küçük ev aletleri sektörünün lideri konumuna gelmiştir. Türkiye dışında dünya pazarlarında da çok büyük bir Pazar payına sahiptir.

2008 Yılında Hong Kong’da Arzum Asia Pasific Şirketi ile bütün Uzak Doğu operasyonlarını yötetir duruma gelmişlerdir. 2011 Yılında da Üsküp’te Arzum Adriatic kurularak Balkanlar’da büyük bir Pazar payına sahip olmuştur.

Şimdi bu birbirinden kullanışlı Arzum küçük ev aletlerinden birkaç örnek inceleyip ardından Arzum firmasının kalite anlayışına bakalım.

Bugün firma “Arzum” ve “Felix” markalarının tesciline sahiptir. Bu iki marka ile sekiz kategoride 250 çeşit ürün üretimi yapmaktadır. Arzum firması ürettiği ürünleri 250’den fazla Arzum yetkili servisi ile desteklemektedir.

Arzum firması ürünlerinin kalite kontrolünü çok sıkı tutmaktadır. Kalite kontrolünü denetim gözetim ve test şeklinde bir derecelendirme ile takip etmekle kalmayıp müşterilerinden gelen dönütleri de değerlendirerek geliştirmektedir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git