Gün gelip düğün hazırlıkları başladığı zaman gelin olacak genç kızlar yatak örtüsü modellerini araştırmaya, en güzel, en şık ve zevkine uygun hangi marka, nerede, nasıl bir şey olsun gibi sorularla birlikte araştırmaya başlarlar. Tabi bu günlerde böyle alışverişler için ayrılacak zaman çok azdır. Bir telaştır, koşturmadır günler geçer gider.

Daha önceki zamanlardan alınıp saklanan yatak örtüleri de günün modasını yansıtmadığı için genelde düğüne en yakın bir zamanda bu alışverişler yapılmaktadır.

Ben sizlere bu tatlı telaşın yoğunluğunu yaşadığınız kısıtlı zamanınızda, 2013 yılı yeni sezon ürünleri arasından alışverişlerinizde yardımcı olmak için Brillant ve Taç gibi ünlü markaların yanı sıra diğer markalardan da oluşan birkaç yatak örtüsü modeli seçip paylaşmak istedim.

Günümüzde yatak örtüleri genelde perde ve yer halılarıyla birlikte kombinlenmekte ve çok şık bir hava yaratmaktadır.

Mağaza mağaza dolaşmadan Taç ve Brillant gibi ünlü tesktil mağazalarına gidip saten ve tüller ile hazırlanmış, üzerleri incilerle ve taşlarla işlenmiş çeyizlik bu şık yatak örtüsü modelleri arasından zevkinize ve tarzınıza uyan bir modeli kolaylıkla seçip alabilirsiniz.Kategori: Dekorasyon, Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 3.559 kez okundu. Tarih: 18 Ocak 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.