2018 Gelin Çiçeği Modelleri

2018 Gelin Çiçeği Modelleri
8 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 55 kez okundu.

Yaz gelince düğünlerimiz, derneklerimiz artar. Yani düğün mevsimidir yaz. Genç kızlarımız erkeklerimiz bu düğünlerle dünya evine girerler. Bu tür özel olaylar hayatta bir kere olur. Bu yüzden çok özel ve önemlidir. Düğün dernek yapacaklar aylar öncesinden hazırlıklar başlar. Bu hazırlıklar iki grupta toplanabilir. Bir ev kurma hazırlıkları, iki düğün hazırlıkları.

Biz düğün hazırlıkları içinde en önemli yeri tutan gelin kızımızın hazırlıkları arasındaki gelin çiçeği üzerinde duracağız.

Gelin kızlarımızın çok önem verdiği hatta bir takım inançları olan gelin çiçeğini seçmek gerçekten çok zordur. Gelin kızlarımız düğünlerinde çok farklı ve güzel olmak isterler. Ayrıca ileride de düğünlerinin farklı olarak hatırlanması en önemli düşüncedir.

Her şeyimizi hazırlıyoruz. Gelinliğimizi, ayakkabılarımızı, tacımızı kombine ettik. Hem bunlara uyacak, hem çok güzel olacak hem de daha önce görülenlerden çok farklı bir gelin çiçeği seçmenin ne kadar zor olduğunu düşünün.

Biz siz gelin kızlarımız için gelin çiçek modellerinden birkaç tanesini buraya aldık. İsterseniz bir göz atalım.

Gördüğünüz gibi her biri birbirinden güzel ve değişik çiçek arasında seçim yapmak, önemlisi benimseyebileceğimiz çiçeği seçmek kolay olmasa gerek.

Gelin olacak bütün geç kızlarımıza bol şanslar diler, hayatlarının geri kalan dönemlerini sağlıklı, huzurlu ve mutluluk içinde geçirmelerini temenni ederiz…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git