2013 yılında gelin olacak iseniz, yılın prensesi olmaya hazır mısınız.
2013 yılında yine trend gelin saçları genç kızlarımızı göz kamaştırıcı kılıyor.
Düğününde en güzel saça sahip olmak, gecenin gözdesi olmak her gelinin hakkı değil midir?
Baho tarzı dediğimiz dağınız saç modelleri günümüzde çok tercih edilen bir model. Dağınız bir saç modeli ve dağınık örgüler ile sade güzelliğinizi gözler önüne sermek sizce de güzel olmaz mı?
Lüle lüle dalgalı saçlar, omuzlara dökülen bukleler her zaman gelinlerin tercihi olmuştur. 2012 yılında bukleler daha az ama gelinlerimizde saçlar daha hacimli.
2012 yılında da her zaman olduğu gibi dağınık ve klasik ense topuzları hala daha moda ve tercihler arasında ön planda. Sadece topuzunuzun güzel görünmesini değil yüzünüze bakıldığında da çok güzel bir saç istiyorsanız, yüze düşen saçlar her zaman daha seksi göründüğü için dağınık topuz modelini tercih edebilirsiniz.
Saçlarınız kısa ise; kuaförünüz saçınızı postişler ile uzatabilir, istediğiniz modelde bir topuz ile sizi düğününüze hazırlayabilir.
Yine 2012 yılında gelin saçlarında çiçekler, inciler, taçlar tercih edildiğinden, saçınızı bahar çiçekleri ile de kombinleyebilirsiniz.
Mutluluklar diliyoruz.Kategori: Genel, Güzellik/Makyaj, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 2.080 kez okundu. Tarih: 20 Kasım 2012

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.