2018 İlkbahar Yaz Lacoste Babet Modelleri ve Fiyatları

2018 İlkbahar Yaz Lacoste Babet Modelleri ve Fiyatları
21 Nisan 2013 tarihinde eklendi, 60 kez okundu.

Hem şık hem spor denildiğinde akla ilk gelen marka, neredeyse 100 yıllık geçmişe sahip dünya devi Lacoste tabi ki. 1920’li yıllarda kurulan Lacoste; profesyonel bir tenisçi olan René Lacoste tarafından kuruldu. Rene Lacoste’a yapılan timsah benzetmesi, yarattığı devasa markanın da logosu oldu. Kurulduğu günden itibaren kalitesinden, çizdiği imajdan asla ödün vermeyen Lacoste, bu ilkbahar yaz sezonunda da sportif trendin yaratıcılarından. Bu sezon da peşinden kitleleri sürükleyecek ve birçok marka Lacoste modellerini taklit etmek için uğraşacak.


Yazın sımsıcak güneşini göstermeye başladığı bu bahar aylarında bayanların vazgeçilmezi, şıklığı ve rahatlığı birleştiren Lacoste babet modelleri de vitrinlerde yerini aldı. Babetlerin bayanların kurtarıcısı olduğunu hepimiz biliyoruz. Alışverişte, yürüyüşte, işe giderken ya da çılgınca eğlendiğimiz bir cumartesi gecesi partisinde hem şık hem de topuklu ayakkabının yorgunluğunu hiç yaşamadan eve dönmemizi sağlayan babetler giyiyoruz bahar aylarında. Lacoste ise rahat dediğimiz babetlerin daha da rahat olmasının formülü bulmuş. Hem babet, hem spor ayakkabı denilebilir bence birbirinden şık renklere ve modellere sahip Lacoste babet modellerine.
Lacoste babet modellerinin fiyatları da bu rahatlığa göre çok yüksek olmamakla birlikte diğer markalara göre biraz pahalı kalabiliyor ama bu rahatlık için değer gibi görünüyor. Gezdiğim çeşitli e-ticaret sitelerinde Lacoste babet modellerinde indirimlere de rastladım. Lacoste babet modellerini 89,90 TL, 99,90 TL gibi fiyatlara bulabileceğiniz gibi, bazı modellerinde 200,00 TL üzerinde fiyatlar da görebilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git