Hem şık hem spor denildiğinde akla ilk gelen marka, neredeyse 100 yıllık geçmişe sahip dünya devi Lacoste tabi ki. 1920’li yıllarda kurulan Lacoste; profesyonel bir tenisçi olan René Lacoste tarafından kuruldu. Rene Lacoste’a yapılan timsah benzetmesi, yarattığı devasa markanın da logosu oldu. Kurulduğu günden itibaren kalitesinden, çizdiği imajdan asla ödün vermeyen Lacoste, bu ilkbahar yaz sezonunda da sportif trendin yaratıcılarından. Bu sezon da peşinden kitleleri sürükleyecek ve birçok marka Lacoste modellerini taklit etmek için uğraşacak.


Yazın sımsıcak güneşini göstermeye başladığı bu bahar aylarında bayanların vazgeçilmezi, şıklığı ve rahatlığı birleştiren Lacoste babet modelleri de vitrinlerde yerini aldı. Babetlerin bayanların kurtarıcısı olduğunu hepimiz biliyoruz. Alışverişte, yürüyüşte, işe giderken ya da çılgınca eğlendiğimiz bir cumartesi gecesi partisinde hem şık hem de topuklu ayakkabının yorgunluğunu hiç yaşamadan eve dönmemizi sağlayan babetler giyiyoruz bahar aylarında. Lacoste ise rahat dediğimiz babetlerin daha da rahat olmasının formülü bulmuş. Hem babet, hem spor ayakkabı denilebilir bence birbirinden şık renklere ve modellere sahip Lacoste babet modellerine.
Lacoste babet modellerinin fiyatları da bu rahatlığa göre çok yüksek olmamakla birlikte diğer markalara göre biraz pahalı kalabiliyor ama bu rahatlık için değer gibi görünüyor. Gezdiğim çeşitli e-ticaret sitelerinde Lacoste babet modellerinde indirimlere de rastladım. Lacoste babet modellerini 89,90 TL, 99,90 TL gibi fiyatlara bulabileceğiniz gibi, bazı modellerinde 200,00 TL üzerinde fiyatlar da görebilirsiniz.Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 4.570 kez okundu. Tarih: 21 Nisan 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.