Giyim sektörünün önde gelen markalarından olan İpekyol’un ürettiği bayan etek modellerini ele alacağız bu yazımızda.

İpekyol 2013 bayan etek tasarımlarıyla yine bayanları mağazalarına çekecek. Çok klasik, çok şık, çok zarif etek tasarımları karşımızda.

En ince detayları düşünmüş İpekyol. Etek tasarımlarını incelediğimizde iş ortamlarında da giyebileceğimiz çok güzel etekler var. Eteklerin şekil ve renk kombinasyonlarına da çok özen gösterilmiş. Model çokluğu ise bize yakışacak tasarımları bulmada zorlanmayacağımızın göstergesidir.

Vücuttaki duruşları ve renkleriyle bayanların çok sevdiği İpekyol etek modellerini

bir görelim.

İpekyol’un eteklerini sadece işyerinde değil değişik davetlerde, toplantılarda, ziyafetlerde, evde hâsılı her yerde giyebilirsiniz. Etek tasarımlarına baktığımızda renk olarak genelde siyah ön planda tutulmuş. Düşünün bir defa siyah bir eteği birçok gömlek bluz ayakkabı ile kombine edebilirsiniz. Siyahın yanında kahverengi tonları da sık kullanılmış. Beyaz ve kırmızı modeller de göz kamaştırıyor.

İpekyol etek boylarında ise mini etekten tutun maksi uzun eteğe kadar bir yelpaze sunuyor bayan müşterilerine. Eteklerde genel olarak düz kumaşlar kullanılmış. Düz kumaşlar eteklerdeki zarafeti ön plana çıkarıyor. Düz kumaşların yanında leopar desenli ve çiçek baskılı etekler ise birer harika… Bir de uzun şifon bir etek var ki süper…

Burada ne söylesek boş. En iyisi bir İpekyol mağazasına gidip üzerinizde en zarif en şık duracak eteği siz deneyip seçeceksiniz.Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.523 kez okundu. Tarih: 7 Şubat 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.