2017 İroni Bayan Gömlek Modelleri ve Fiyatları

2017 İroni Bayan Gömlek Modelleri ve Fiyatları
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 56 kez okundu.

Kıyafet konusunda bayanların hassasiyetini, ince eleyip sık dokumalarını biliyoruz. Sizlere bu konuda hassas çalışan bir marka olan İroni’nin 2018 bayan gömlek modellerini tanıtıyoruz.

Önce sitemizde ilk defa ele alacağımız İroni firmasını sizlere bir iki kelimeyle kısaca tanıtalım. İroni 1995 yılında Güncel Etek Giyim San. Tic. ve Ltd. Şti. adıyla kurulmuştur. Firma 1990’ların sonunda marka olma yolunda bir adım atarak İRONİ markasıyla yoluna devam etmiştir. İroni günümüzde giyim sektörünün önde gelen bir markası haline gelmiştir.

İroni hızlı gelişimi ile bugün Türkiye genelinde 40’ın üzerinde şehirde 300’ü aşan mağazalarıyla ülkemizin her köşesine ulaşıyor. Ayrıca günümüzde www.ironitekstil.com adıyla sanal satış sitesini de kurmuş durumdadır.

2017 İroni bayan gömlek modellerini incelediğimizde orijinalliği ve kaliteyi hemen hissediyorsunuz. Siyah ve beyaz gömleklerin yanında çiçek desenli gömlekler bahar esintisi taşıyor. Değişik kumaş türlerinin kullanıldığı İroni bayan gömleklerini her ortamda, her kıyafetinizle kombine ederek giyebilirsiniz.

İroni Bayan Gömlek Modelleri

Sizin için seçtiğimiz İroni bayan gömlek modellerine bir bakalım.

Gördüğünüz gibi birbirinden farklı modellerin hepsi şık ve zarif. Özellikle siyah ve açık renk göleklerin transparan olanları da özel gecelerde giyilebilir.

İroni bayan gömleklerinin fiyatlarına gelince gerçekten çok ucuz. 30 ile 50 lira arasında değişen rakamlarla satışa sunulmuş durumda. İndirimleri takip ettiğinizde 15 – 20 lira arasında edinebileceğinizi düşünüyorum.

Siz en iyisi bir İroni mağazasına gidip reyonları inceleyip deneyin. Mutlaka kendinize yakışan şık bir gömlek bulacaksınız…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git