2018 İroni Bayan Pantolon Modelleri ve Fiyatları

2018 İroni Bayan Pantolon Modelleri ve Fiyatları
15 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 25 kez okundu.

Bugün tanıtımlarımıza yine giyimle başlayalım. Bayanların öncelikli tercihlerinden olan İroni markasının ürettiği 2018 İroni bayan pantolon modellerini sizlere sunuyoruz.

Önce İroni’nin bayan pantolon modellerine bir göz atalım.

Önce bir iki cümle ile markayı tanıyalım. 1980’lerde giyim sektöründe faaliyetlerine başlayan firma, 1995’ten itibaren Güncel Giyim Etek San. Tic. Ve Ltd. Şti. adıyla faaliyetlerine devam etmiştir. Marka olma yolundaki hızlı gelişimi de böylece başlamış olan Güncel Etek Giyim 2000 yılında İRONİ ismini marka olarak tescil ettirmiş ve o günden bu yana da İRONİ markası olarak tanınmaya başlamıştır.

2018 İroni bayan pantolonları dar pantolondan şalvar pantolon modeline kadar bol çeşitlilikle karşımıza çıkıyor. İroni bayan pantolonlarında genelde tek renk modeller olmasına rağmen şalvar tiplerinde çok renklilik dikkati çekiyor.

Çok şık, çok zarif ve özgün tasarımlarıyla İroni bayan pantolonları kalitenin ve karizmanın adıdır. Bu pantolonları firmanın ilkeleri arasında olan uygun fiyatla müşterilerine sunma anlayışıyla çok ucuz fiyatlarla edinebilirsiniz.

İroni bayan pantolonlarının fiyatları 30 ile 60 lira bandında değişiyor. Bir de buna indirimler eklenirse siz düşünün fiyatlarının ucuzluğunu.

Benim önerim yeni pantolon edinmek isteyen bayanlar mutlaka bir İroni mağazasına uğrayıp bu pantolonları deneyerek görmenizdir. Kesinlikle beğeneceğiniz modeller olacağına inanıyorum…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git