2018 İtalyan Mutfak Modelleri ve Mutfak Dolabı Çeşitleri

2018 İtalyan Mutfak Modelleri ve Mutfak Dolabı Çeşitleri
22 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 14 kez okundu.

2018 İtalyan mutfak modelleri dünya devleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Annelerimizin en çok kullandıkları, hayatlarının büyük bölümünün geçtiği yerdir mutfaklarımız. O nefis kokuların yayıldığı, kurabiyelerin, pastaların piştiği, ramazan tatlılarının yapıldığı, bayram baklavalarının hazırlandığı ve yemekler hazırlandıktan sonra birer fincan kahvenin eşlik ettiği dost sohbetlerinin yapıldığı en özel yerlerdir evlerimizin mutfakları.

Mutfak dekorasyonu ve tasarımı kullanış kolaylığı, görüntüsü, kalitesi ile çok özeldir. Hem çok güzel olmasını, hem de aydınlık, ferah ve kaliteli olmasını isteriz. İşte size en güzel mutfak tasarımları ile hazırlanmış birbirinden şık ve birbirinden güzel  2018 İtalyan mutfak modellerini görsellerimizde paylaşıyoruz. İtalyan mutfak dolapları diğerlerinden çok farklı görünmenin yanı sıra buzlu cam dolap kapakları ile mutfağınıza farklı bir hava vermesinin yanı sıra, çekmece ve dolap kapaklarında kullanılan raylı sistem, çekmeceyi kapattığınızda hızlı vurmaz, sessizdir.

2018 tasarımı İtalyan mutfaklar büyüklüğüne göre ortalama 3.500 liradan başlayan fiyatlarla evlerinize yaptırabilirsiniz. Led aydınlatmalı, ankastra İtalyan mutfak modelleri de oldukça ilgi çekmektedir. Mutfağınızı daha aydınlık görünmesini istiyorsanız, turuncu, beyaz, açık kahve tonlarını tercih edebilirsiniz.

İtalyan mutfak dolapları modellerinde Berloni oldukça iddialı. Köşe dolapları, özel bölmeli kilerleri, ceviz kapak uygulaması, camekanlı mutfak büfeleri, krom tabaklık dizaynı, ahşap üzerine lake ile üretilmiş masif ceviz mobilyalı country tarzı mutfak modelleri ile evlerinizde harikalar yaratarak kaliteyi ve şıklığı yaşayabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git