Serin yaz akşamlarında erkeklerin sırtına geçireceği gömlek bu günlerde ihtiyaç haline geldi. Özellikle İç Anadolu’da akşamları epey serin geçiyor. Biz de bu ihtiyacı giderecek Jack Jones erkek gömleklerini tanıtalım istedik. Önce Jack Jones erkek gömlek modellerini inceleyelim.

Geçenlerde Jack Jones erkek şort modellerini tanıttığımızda marka hakkında bilgi vermemiştik. Şimdi kısaca Jack Jones’i tanıtalım.

Jack Jones 1975’te Danimarka’da kurulmuş ve 1989’dan itibaren de bütün dünyaya ürünlerini pazarlayan 15.000’den fazla çalışanı olan bir dünya markası olmuştur.

Jack Jones erkek gömlek modelleri kendi kişisel stillerini oluşturmak isteyen erkekler için idealdir. Hangi tarzı benimserse benimsesin her erkeğin giyebileceği her türlü giyimle kombine edilebilecek gömlek tasarımları karşımızda.

Jack Jones erkek gömleklerinin yeni moda tasarımlarıyla güncel trendleri yansıtabilirsiniz.

Jack Jones erkek modellerinde renk ve desen çeşitliliğinin mağazalara gittiğinizde tahminlerinizden çok daha fazla olduğunu göreceksiniz.

Jack Jones erkek gömleklerinin fiyatları 40 lira ile 90 liralık bir bant genişliğinde. Fakat indirimlerin olduğu şu günlerde bu gömlekleri 25 -50 lira arasında edinebileceğinizi düşünüyorum.

Sevgilisine hediye almak isteyen bayanlar bir Jack Jones erkek gömlek alarak sevgililerini şaşırtabilir ya da ihtiyacı erkekler hemen bir Jack Jones mağazasına giderek bu ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Her şeyin gönlünüzce olması dileğimle…Kategori: Genel, Moda Yazar: admin Yorum yapılmamış 1.221 kez okundu. Tarih: 29 Temmuz 2013

YORUMLAR

Yorum Yapmak İstermisiniz?

İsim ve E-Posta Alanı girmek zorunludur. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.