2018 Jack Lones Erkek Şort Modelleri ve Fiyatları

2018 Jack Lones Erkek Şort Modelleri ve Fiyatları
2 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 22 kez okundu.

Tatil dönemlerinde erkeklerin yoğunlukla aradığı giyim eşyalarından biri de şort oluyor. Hem rahat olmak hem de kış günlerinin o resmi havasından kurtulmak için ideal bir giyim eşyası şortlar.

Bir dünya markası olan Jack Jones erkek şort modelleriyle eksiklerimizi tamamlayabiliriz. Giyim sektöründe populer markalardan olan Jack Jones’i sitemizde ilk defa ele aldığımız için kısaca tanıtalım.

Jack Jones 1975 yılında Danimarka’da bir aile şirketi olarak üretime başlamış, 1989’da markalaşmış, bugün on beş binden fazla çalışanıyla tam bir dünya firması haline gelmiştir. Tasarım, üretim ve bütün dünyaya pazarlamasıyla sektörün liderleri arasına yükselmiştir.

Her ortamda giyebileceğiniz Jack Jones erkek şortları özgün tasarımları, kalitesi ve zarifliği ile vazgeçilmez şortlarınız arasına girecektir.

Jack Jones erkek şort modellerinden seçtiğimiz koleksiyonu bir görelim önce…

Modelleri gördünüz. Jack Jones erkek şortlarını pikniklerde, dağ tırmanışlarında, sahillerde hatta denizde giyebilirsiniz.

Jack Jones erkek şort modellerinin fiyatlarına gelince 50 lira ile 100 lira arasında bantta bir aralıkta değişiyor. İndirimleri hesaba katarsak 25 – 50 lira arasında edinebileceğinizi düşünüyorum.

Kendinize şık, zarif bir şort edinmek istiyorsanız satış reyonlarında Jack Jones erkek şort modellerini mutlaka görmenizi öneririm…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git