2018 Karaca Bluz Modelleri ve Fiyatları

2018 Karaca Bluz Modelleri ve Fiyatları
28 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 78 kez okundu.

Yaz günlerinde bizi serin tutacak ince giysilere ihtiyacımız. Bayanlar için bluz vazgeçilmez giysilerden biri. Biz de bugün Karaca bluz modellerini sizlere tanıtalım istedik.

Önce Karaca bluz modellerine bir göz atalım.

Karaca giyim üzerine kısaca bilgi verelim önce. 1917 Yılında Çift Geyik Karaca Bandırma’da kuruldu. Yani Kuruluşu Cumhuriyet öncesine dayanan ender firmalarımızdan biridir. 1949 Yılında Karaca Örme Sanayi olarak İstanbul’da faaliyetlerine devam eder. 1961’e gelindiğinde Türkiye’de ihracat yapan ilk firmalar arasında yerini alır. Yıllar sonra önce 1998’de Tekfen Holging’e katılır ardından 2005 yılında Narin Group bünyesine katılır. Böylece markalaşma yolunda hızla tekrar atağa kalkar.

Karaca bluz modelleri özgün tasarımları, ince kaliteli kumaşları ile gerçekten göz dolduruyor. Değişik kumaş seçenekleriyle istediğiniz renk ve model seçenekleriyle gönlünüze göre modeller mutlaka bulacaksınız.

Bir asra yakın tecrübesiyle karaca bluz modelleri yeni trendlerin öncüsü olacak sizi de toplumun seçkin kişileri arasına sokacaktır.

Karaca bluz modelleri her zaman, her yerde giyebileceğiniz tarz oluşturabileceğiniz özellikte. Karaca bluzlarını mutlaka edinmelisiniz.

Karaca bluz modellerinin fiyatları indirimde 20 lira ile 65 lira arasında değişiyor.

En kısa zamanda bir karaca mağazasına uğrayıp o şık, zarif bluzlardan edinmenizi öneririm.

Her şeyin gönlünüzce olması dileğmle…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git