2018 Kayra Bayan Elbise Modelleri

2018 Kayra Bayan Elbise Modelleri
5 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 57 kez okundu.

Tesettür giyim tarzını benimseyen bayanların öncelikle tercih ettiği markalardan biri olan Kayra bayan elbise modelleri üzerinde duracağız bu yazımızda.

Kayra bayan elbise modellerini inceleyelim öncelikle…

Kayra giyim üzerine bundan önce bir tanıtımımız oldu. Bu yazımız “Tesettür Kap, Pardesü ve Şal Modelleri” başlığıyla sitemizde yer almış. Kayra firma olarak 1982 yılında giyim dışında birçok sektörde faaliyetlerine başladı. 1992 yılında Kayra pardesü, kaban ve manto üretimiyle giyim sektörüne girdi. 1998’e gelindiğinde Sarah Konfeksiyon Tic. LTD. ŞTİ.’yi kurarak giyim sektöründeki ürün gamını genişletmiştir.

Bugün Kayra yurt içi ve yurt dışında 300’den fazla satış noktası ile müşterilerine ulaşmaktadır.

Kayra bayan elbise modellerini incelediğimizde tesettür giyim tarzını benimseyen bayanlara hitap ettiğini görüyoruz. Bütün elbise tasarımlarının uzun modellerden oluştuğunu görüyoruz. Uzun kollu ve dekoltesi olmayan kapalı yakalı elbiseler karşımıza çıkıyor.

Kayra bayan elbise modellerinde fisto, dantel, fırfır gibi süsleme detaylarının yanı sıra kemer ve kuşak gibi detaylarla tasarımları zarifleştirmişler.

Kayra bayan elbise modellerinin renk seçeneklerine gelince genelde koyu renklerin tercih edildiği görülüyor.

Tesettür giyim tarzını benimseyen bayanların Kayra bayan elbise modellerini satış reyonlarında mutlaka görmeleri gerektiğini düşünüyorum. Çünkü tesettür giyimin trendlerine ulaşmak istiyorsanız Kayra bayan elbise modellerini incelemelisiniz.

Her şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git