2018 Kiğılı Erkek Giyim Kombinleri

2018 Kiğılı Erkek Giyim Kombinleri
5 Eylül 2013 tarihinde eklendi, 15 kez okundu.

Erkek giyimiyle devam edelim. Bu yazımızda Türkiye’nin en tanınmış en lüks markalarından biri olan Kiğılı giyim kombinleri üzerinde duracağız.

Önce Kiğılı erkek giyim kombinlerini gözden geçirelim.

Bütün dünyaca tanınan Kiğılı lüksün bir simgesi halindedir. Kiğılı’nın geçmişi ve gelişimini kısaca açıklayalım. Kiğılı 1938’de erkek giyimi için kumaş satışıyla ticari hayatına başlar. İlk larak 1965’te KİĞILI markasını tescil ettirerek erkek giyim üretimine başlar. Buna göre Türkiye’de ilk tescil edilen markalardan biridir. 1969’da İstanbul Beyoğlu’nda ilk mağaza açılır. Bugün ise neredeyse Türkiye’nin bütün illerinde ve birçok ilçesinde mağaza zinciri 207’ye ulaşmıştır. Türkiye dışında ise birçok Avrupa, Asya ve Orta Doğu ülseinde de mağaza zincirinin olduğunu biliyoruz.

Kiğılı erkek giyim kombinleri oluşturmadaki gücünü kalitesinden ödün vermeden nitelikli insan ve modern teknoloji ve hızlı ulaşımdan almaktadır.

Yukarıda gördüğünüz erkek giyim kombinlerinden çok daha fazlasını Kiğılı mağazalarında görebilirsiniz. Özellikle kendine özgü tarzı olan ve erkeklerin tercihi olan Kiğılı giysilerinin tasarımlarının hepsi çok özgün ve günün trendini oluşturan modeller olarak karşımıza çıkıyor.

Kiğılı’nın özellikle spor giyim kombinleri gerçekten harika, her biri birbirinden güzel. Hatta Kiğılı erkek giyim kombinleri arasında bir damatlık var ki süper bir şey. Takım elbiselere baktığımızda erkekleri birer beyefandi yapıyor her biri.

Kiğılı erkek giyim kombinlerinde gördüğümüz tişörtler, pantolonlar kişiye Kiğılı giymenin ayrıcalığını yaşatacak güzellikteler.

Kendine özgü tarzı olan erkekler yeni bir giyim kombinasyonu oluşturmak istiyorsanız hiç durmadan doğru Kiğılı mağazalarına gidip Kiğılı’nın sloganı gibi “doğru ürün, doğru zaman, doğru fiyat”la kendine güzel bir giyim kombini yaratsınlar.

He şey gönlünüzce olsun…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git