2018 Kış Sezonu Fantezi Topuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

2018 Kış Sezonu Fantezi Topuklu  Bayan Ayakkabı Modelleri
18 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 18 kez okundu.

2017 yılının devamı gibi görünen bayan ayakkabı modelleri yine renkli, yine leopar desenliler, platform topuklu ayakkabılar, taşlı, zımbalı ve yılan derisi işli ayakkabı modelleri bayanların ayaklarını süslüyor.

Ayakkabılarda son yıllarda kullanılan platform tabanlar hem ayak sağlığı açısından platform yüksekliği sayesinde topuk yüksekliğini azaltmakta, hem de çok zarif bir görüntü sergilemektedir.

Giyeceğiniz kıyafet ile seçtiğiniz ayakkabınızı kombinlemek zorundasınız, yoksa çok kötü bir görüntüye sahip olursunuz.

Ayakkabı alırken dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır. Ayakkabı alışverişine günün öğleden sonraki saatlerinde çıkmalısınız ki ayaklarınız günün yorgunluğu ile şiştiği için, sabah saatlerinde ayakkabı alırsanız ileride giyerken ayakkabılarınız ayağınızı sıkabilir ve rahat giyemezsiniz. Aldığınız ayakkabılar ayağınızı ne sıkmalı ne de bol olmalı tam ayak numaranıza göre ayakkabınızı seçmelisiniz.

Satın alırken ayakkabının öncelikle modeline özenerek değil, ayağınızın aynı zamanda rahat etmesine, topuk yüksekliğinde rahat yürüyebileceğiniz modellerden seçmelisiniz.

Sizlere hazırlamış olduğumuz görsellerimizde şık gece ayakkabıları, bir düğünde, davette veya çalışan bir bayansaız iş toplantılarında giyebileceğiniz modellerden oluşan bir resim galerisi hazırladık.

İncelemiş olduğunuz görsellerimiz arasından  2018 yeni trend ayakkabı modellerini günün modasını yansıtan tüm ayakkabı mağazalarında bulabilir ve kıyafetinizi kombinleyerek günün en şık bayanı olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git